Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezelnéd ha valaki nem...

Hogy kezelnéd ha valaki nem tud dönteni?

Figyelt kérdés

Anyukám sosem hagyott dönteni'pl ha cipőt vettünk nekem sosem választhattam ami nekem tetszett,ennél fogva ha dönteni kellett mindig sokat stresszeltem es gondolkodtam az adott dolgon és nagyon bizonytalan vagyok meg a mai napig ha az egy nagyobb döntés.

Nem minden téren'pl azt könnyen el tudom dönteni mit főzzek.

Ezert a tulajdonsagomert volt aki kinevetett,ami eleve rossz,hogy dönteni nem tudok meg megértést sem kapok.

A valodi kerdesem az lenne hogy tudnék ezen változtatni?


2021. ápr. 28. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Elkezdessz dönteni. Majd belejössz. Goog luck!
2021. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Őszinte leszek, 2 perc alatt a falra másznék ettől :) Viszont a jó hír az, hogy mint mindent, ezt is csak gyakorolni kell és idővel bele fogsz jönni.
2021. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mérlegelj, viszonyíts. Tedd fel a kérdést, hogy egy adott dolognak mik az előnyei és hátrányai, aztán hasonlítsd össze a másik dologgal. Én is sokáig gondolkodom, amíg kiválasztom számomra a legmegfelelőbb dolgot, és ha rosszul döntöttem, legközelebb majd másképp csinálom. Esetleg ilyenkor írt fel, hogy mi volt a jó és mi volt a rossz döntés, hogy legközelebb lásd, mit kell tenned, vagy mit nem.
2021. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!