Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem miért nem történik meg...

Velem miért nem történik meg az élet?

Figyelt kérdés
Nincs egy olyan baráti köröm, akikkel rendszeresen eljárnék valahova, aki "második családom" lenne. Nincs legjobb barátom, akivel mindent megosztanék. Soha nem hívnak sehova és soha nem szerveztek nekem még semmit, mindig én keresek embereket. Hiába próbálkozom, hiába van egy karakterem, valahogy nem tudok igazán mély és bizalmi kapcsolatot kialakítani emberekkel, nem tudom elérni, hogy hiányozzak nekik. Azt veszem észre, hogy a barátaimmal is kicsit olyan "hivatalosan" beszélünk. Nincs meg az, hogy "menjünk el hétvégén valahova", aztán, hülyülünk, berúgunk. Velem ez nem szokott megtörténni. Ennek megfelelően élményeim sincsenek, üres az életem. Az időm nagy részében mindig otthon voltam, egyedül. Nincs is nagyon kitöltve a napom. Miért van az, hogy annyira vágynék társaságra, de nem kellek senkinek?
2021. ápr. 28. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom én ha nem vágyok társaságra akkor is találkozok valakivel, pedig ez egy kicsi város ahol élek...nem vagyok egy nagy társasági ember. De régen folyamatosan ittam,drogoztam,csajoztam a haverjaimmal.


Nekem ez már nem hiányzik annyira...meguntam.

2021. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, mint te, de tudom ez nem vígasz.
2021. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mert amit akarunk, azt nem kaphatjuk meg. Engedd el és megkaphatod.


Annó törtem magam, hogy legyen egy bnőm.. nem lett akárhogy is akartam. Elengedtem a témát, lazára vettem az ismerkedést, meg is szerettem a tevékenységet, beszélgetést.. lesz ami lesz alapon és voálá.. lett.

2021. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva ülsz a lovon. Mert otthon várod ölbetett kézzel, hogy az élet elhívjon bulizni. Hát nem fog. De simán megteheted, hogy elmész egyedül, és szóba elegyedsz szimpatikus emberekkel, meghívsz valakit egy kávéra, sörre, beíratkozol klubba, egyesületbe, kutyakiképző iskolába, tánciskolába, stb, és ott beszélgetsz, ismerkedsz. És utána azt is megteheted, hogy TE HÍVOD EL bulizni az új ismerőseidet. Fogadjunk, hogy erre még nem gondoltál.
2021. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy olyan "szürke kisegér" vagy; nem mérvadó, hogy ottvagy-e vagy nem, ezért nem is hívnak téged sehova. Eszükbe se jutsz, hogy te még kellenél esetleg oda. Hogy lehet ,hgoy mégcsak nemis unalmasnak találnak, hanem semmilyennek. Nem vagy mérvadó, nem vagy tényező, mintha ott se lennél.
2021. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dehogynem gondoltam. Én állandóan próbálok találkozókat szervezni. Mindig mindenkinek dolga van... Nem hibáztatom őket egyébként, normális korombelinek már vannak kialakult társaságai, felelősségei, esetleg családja, párja.
2021. ápr. 28. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
nE a SüLtGaLaMbOt VáRd A sZáDbA
2021. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet már abban a korban vagy, ahol nem a barátokat kéne előtérbe helyezni. Jó persze, hogy jó ha van kire számíthatsz, de ne kergesd már a lehetetlen. Inkább keress új barátokat, akik rád érnek és persze hasonló az érdeklődési körük.
2021. máj. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!