Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Duci anyukák! Nem féltek...

Duci anyukák! Nem féltek attól, hogy majd szégyellni fog a gyereketek?

Figyelt kérdés

Ismerősöm mesélte, hogy az ő ismerőse arról panaszkodott, hogy a gyerekei szégyellik.

Én még nem láttam, de az ismerősöm szerint eléggé elhízott. Nem mondaná különösen igénytelennek a megjelenését csak kövér.

Van valakinek hasonló tapasztalata?



2021. ápr. 29. 23:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:

Persze, sokféle testalkat van. De nem mindegy, hogy valaki magas vagy kövér.

A kövérség egy állapot, amin lehet változtatni. A magasságon nem tudsz.

Tudom nem rám gondoltál, de a kérdésemnél is leírtam, hogy nem igénytelen csak kövér.


Azért az sem mindegy, hogy +10 vagy +30 kiló felesleg van valakin.

2021. ápr. 30. 11:15
 32/69 anonim ***** válasza:
72%
Én még egy ilyet sem láttam, csak a generációs szakadék, idős egy gyerekhez, illetve nagy kockázat, meg az apa biztos még idősebb érveket. Amikkel egyet is értek, az anya külsejének köze nincs a szülőséghez, ameddig ápolt.
2021. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
43%
És az miért nem opció hogy lefogysz? Már nem azért hogy a gyereked ne érezzen cikinek, hanem mondjuk a saját egészséged érdekében.
2021. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:

#33 mindig egyszerűbb másokat okolni, mint tenni ellene.


Ha az orvos azt mondja fogyni kéne, az orvos a hülye.

2021. ápr. 30. 11:39
 35/69 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ránézésre senki sem fogja megmondani, hogy xy miért kövér, hogy akarás kérdése e a fogyás vagy épp valami betegsége van, ami miatt erősebb testalkatú vagy pld olyan a genetikája hogy egy debellának néz ki.Van egy barátnőm, ő ilyen fatörzs alakú, erősebb testalkatú is,nincs dereka, nem a mai kor szépségideálja, nem 40kg, nem karcsú a dereka stb...stb.Nagyon sokat kellett magában azon dolgoznia, hogy elfogadja ilyen a teste, hogy hiába sportol, hiába éhezteti magát sose lesz 40cm a dereka.Mostanra oda ért hogy lecarja és jól is néz ki,szépen öltözik, igényes,csinos.Ezt csak úgy leírtam, hogy nem tudhatjuk ki mögött mi van.

És igazából bármilyen hihetetlen sokkal többet számít egy emberben, hogy milyen tulajdonságai vannak, barátként melletted van e ha bajban vagy,segít,támaszod,meghallgat,együttérez stb..stb.Ezeket kellene a gyerekeknek tanítani, hogy felnőtt korban is ezek legyenek a fontosak és nem az, hogy az adott illető menő e, vagy kevésbé.De nyilván ezek az egyre kevésbé lényeges dolgok, ahogy nőnek ki a generációk az insta p..k nevelte gyerekek már abban nőnek hogy légy vékony,nagy mellű mert ez az érték, ezen kívül 0 empátia,0intelligencia ,0 EQ de ezek nem számítanak, mert a lényeg majd valaki kilóra megvesz, mert szép vagy.Na lehet beszélni szülői felelősségről mikor egyre több az evészavaros fiatal és a többi.

Én amúgy 42 éves vagyok, 5 éves a kisebbik gyerekem és soha senki se öreg az anyádozta le.Pedig 1 idősebb szülő van rajtam kívül.Némelyik fiatalabb szülő még öregebbnek is néz ki, de nekem genetikában szerencsém volt.Soha nem mondtam a gyereknek se, hogy ni ott van Pirike anyukája fiatalabb mint én aztán ráncosabb mint a nagymamád.Tudod miért, mert lecarom hogy ki hogy néz ki, hány évesnek.Az érdekel, hogy a gyereke jól elvan az enyémmel, meg lehet a szülőkkel is normálisan beszélni és hasonló értékek alapján nevelik a gyereküket így nem félek átadni hozzájuk 1 órára az enyémet és én is bátran merem vállalni az övékét, ha épp úgy hozza a helyzet.

2021. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:

#35 de lehet látni, hogy valakinek a testalkata olyan, amilyen vagy csak kövér.


[link]


[link]


[link]



Példa. Bal oldalt kövér. Jobb oldalira már nem ezt mondanád, pedig nem nádszál.

2021. ápr. 30. 12:10
 37/69 anonim ***** válasza:
84%

😂😂😂És amúgy,az is a homlokára van írva hogy azért kövér,mert zabál, nem azért mert valami betegsége van?Vele ugye tudjuk mi a helyzet,mert ismert színész aki maga beszélt a túlsúlyáról és az elvesztéséről is.Illetve ahogy látod ő most se nádszál.Mi van átlag barátnődről,aki miatt a kérdést feltetted?

Kezdem azt gondolni hogy a kérdésed szimpla rosszindulat és csak az fontos számodra,hogy egyetértően bólogassunk, hogy neked van igazad.😂😂

2021. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
92%

Elszomorító, hogy ez a kérdés egyáltalán felmerülhet!


És ha a másik anyuka 120 kiló, akkor mi van? Elég baj az neki, nyilván tudja is és nem kell neki még rátenni egy lapáttal.


Csak egy idióta gondolhatja azt, hogy majd a beszólással lefogy. Sőt! Még inkább elkeseredik és senki sem tudja, hogy hány sikertelen fogyókúrán vagy életmódváltáson van túl. A legkönnyebben diéták felhagyása után lehet sokat visszaszedni. Nem mindenkinek van kitartása, akaratereje, jó anyagcseréje stb valaki meg egyszerűen szeret enni és kész. Más meg cigizni, inni vki meg krválkodni.


Ismerek olyan szülőt is, aki meg feszt zabál, nem mozog és mégsem bír hízni.


Nem kellene gyűlölni a másságot, de sajnos tény, hogy a szép és csinos emberek mindenhol előnyben vannak.


Pont ezért érdemes lenne a nem előnyös külsejűekre nem rátenni még egy keresztet..!

2021. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is merő rosszindulat a kérdés, mert mi van, ha fél, de mégsem tud változtatni, akkor most attól te boldog leszel, kedves sovány kérdező?!
2021. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:

Én nem ismerem akiről a kérdés szól.

Eleve furcsa volt, hogy a gyerekei cikinek tartják. Ezért született meg a kérdés. Nem rosszindulatból. A kérdésben sincs rosszindulat. Csak érdekel, hogy más tapasztalt már ilyet vagy sem.

De kb. egyből idióta lettem és a kövéreket kezdtétek védeni.

Igazából a véleményetek sem érdekelt, csak az, hogy ez gyakori-e.


És ez a betegség miatt elhízott dolog... Mondjuk a 10%-uk valóban, de a többi nem.

2021. ápr. 30. 13:17
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!