Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Duci anyukák! Nem féltek...

Duci anyukák! Nem féltek attól, hogy majd szégyellni fog a gyereketek?

Figyelt kérdés

Ismerősöm mesélte, hogy az ő ismerőse arról panaszkodott, hogy a gyerekei szégyellik.

Én még nem láttam, de az ismerősöm szerint eléggé elhízott. Nem mondaná különösen igénytelennek a megjelenését csak kövér.

Van valakinek hasonló tapasztalata?



2021. ápr. 29. 23:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
40%
Idióta vagy!
2021. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok az?
2021. ápr. 29. 23:47
 3/69 anonim ***** válasza:
95%
Ha az elhízás lenne a legkomolyabb ők, amiért szégyellhetném a szüleim, akkor nem szégyellem őket. Csak hát apám nemtörődöm hozzáállása, vagy az, amikor még alkoholista volt és anyu nárcisztikus, kontrolláró viselkedése sokkal cinkebb, mint az, hogy van túlsúly....(egyébként rajtam is van felesleg....)
2021. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
53%

Azok a kis férgek megérdemelnék, hogy az anyjuk berakja őket a zaciba.

Amúgy oda se neki, ők is kövérek lesznek :) Majd visszakapják az élettől.

2021. ápr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
78%

A 7 évesem néha "beszól", hogy nagy a hasam, meg akkora, mint egy dinnye (164cm 75kg - ebből szinte az összes plussz a hasamon van, rengetegszer gondolják, hogy lassan itt a szülés ideje 😑), sokszor gondolok rá, hogy már csak azért is le kéne fogyni, hogy neki ne legyen gáz az én megjelenésem.

Amúgy az én anyukám mindig 90 körüli, alacsonyabb is, mégsem gondoltam soha ilyesmire

2021. ápr. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok túlsúlyos, de nem úgy nevelem a gyerekeimet, hogy túlsúlyosnak lenni szégyen. Ha az lennék és szégyellnének, akkor tuti adtak volna rá okot, de nem a súlyommal...

Szóval nem félnék, és attól sem félek, hogy másokat megszégyenítenek emiatt.

2021. ápr. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
72%
Nem félnék. Inkább végtelenül szomorú lennék, hogy ilyen rossz/szeretetlen gyereket neveltem belőle! :(
2021. ápr. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
86%
Ha vki igazán szeret vkit, azt soha nem szégyenli pláne nem az alakja v. túlsúlya miatt! Felszínességre utal és a szeretet hiányára. A szetetet ugyanis feltétel nélküli és nem az van, hogy ha lefogysz...
2021. ápr. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok duci anyuka, de az én édesanyám sajnos elhízott is volt és elég igénytelen is, különösen az osztálytársaim szüleihez képest, akik között volt néhány magas beosztású/ jó állással rendelkező, ahol a jó megjelenés alap volt. Igen, szégyelltem. Kellemetlen volt bárhol is megjelenni vele, a kócos, kezeletlen hajával, a rongyos cipőjével, az ócska, rikító holmijaival, amúgy is sötét bőre van, de ezekkel még cigányosnak is tűnt. Akkora hasa volt adott pillanatban, mint nekem 9 hónapos terhesen. Mai napig szégyellem a dolgot, azóta egész sokat javult a helyzet, de sosem felejtem el, hogy mennyire kellemetlen volt, ha bárhol megjelent és mennyit csúfoltak miatta.
2021. ápr. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
15%
A kövéreket aztán nagyon érdekli ki szégyelli őket és ki nem.
2021. ápr. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!