Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Duci anyukák! Nem féltek...

Duci anyukák! Nem féltek attól, hogy majd szégyellni fog a gyereketek?

Figyelt kérdés

Ismerősöm mesélte, hogy az ő ismerőse arról panaszkodott, hogy a gyerekei szégyellik.

Én még nem láttam, de az ismerősöm szerint eléggé elhízott. Nem mondaná különösen igénytelennek a megjelenését csak kövér.

Van valakinek hasonló tapasztalata?



2021. ápr. 29. 23:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
88%
Én ismerősöm apuka kb. 140 kiló, 160 cm magas és imádják a gyerekei. Az anya sem sokkal véknyabb. Akkor most mi van?!
2021. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 A kérdező kommentje:
Nem.a szeretetről szól a kérdés. Hanem arról, hogy mások előtt cikinek tartják. És nyilván elsősorban nem kisgyerekekről.
2021. ápr. 30. 13:22
 43/69 anonim ***** válasza:
100%

Én még sosem hallottam ilyet. Tinédzsereknél már jobban el tudom képzelni, de tuti, hogy ott nincs minden rendben, ha ez felmerül és fő ok a megfelelési kényszer.


Nem baj, ha az illető pl. szadista, szarkavaró, rosszindulatú, pletykás stb, mert az nem látszik kívülről.


A fő, hogy karcsú legyen, mert az a trendi. És akkor övé minden siker, elismerés és tisztelet..WOW! MICSODA NŐ! Anya! Te miért nem vagy ilyen kúl?! :)

2021. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
90%
Hát az én anyám sem egy topmodell (volt nagyon kövér és soványabb is), de soha a b. dös életben nem szégyelltem. Hálás vagyok, hogy van édesanyám, aki rengeteg áldozatot hozott értem, aki egyedül is jó emberré nevelt és csakis köszönettel tartozom neki! Más meg, hogy mit gondol, az az ő dolga. Nem nekem ciki, hanem neki és egyedül őt minősíti!
2021. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
79%

#25


Téged nem csak a gyerekedként szégyellnélek, hanem az ismerősödként is.

2021. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
#45: egyetértek!
2021. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
25%

Kövér hercegnő meg túlsúlyos királyfi azért nincsen, mert pl el tudod kepzelni, ahogy a 150 kilós kiralyfi felmászik a hajfonatodon a toronyszobába?? Vagy legyőzi a sárkányt es elbírja közben a táltos? Naugye. Köver királylány még lehetne is akár, de a mese az mese, senki nem akar kövér királylányról olvasni, akárhogy erőlködnek ezekkel az "érzékenyítő" mesékkel.

Aki kövér, az tudja magáról, hogy az, és ha nem hajlandó vagy nem tud fogyni, akkor készüljön fel, hogy a gyerekek észreveszik. Mint ahogy észlelik, ha valaki szülője pl beszedhibás vagy néger vagy bármi. És akár csúfolódhatnak is. Ez van, kezelni kell, beszélni a gyerekekkel, stb. De az érzékenyítéssel nem azt éred el, hogy ne vegyék észre és ne tartsák cikinek, hanem azt, hogy megtanulják, hogy ezt nem szabad kimondani. Akkor majd titokban fogják cikinek tartani. Az jobb? Hogy beszélni se lehet róla, mert tabu??

2021. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 A kérdező kommentje:

#47 Ebbe bele sem gondoltam.

A nagy elfogadás, amit próbálnak lenyomni a gyerekek torkán, akár káros is lehet.

Mert attól még, hogy nem beszélhetnek róla, látják. Csak magukba fojtják. Ami előbb utóbb úgyis kibukik.

2021. ápr. 30. 16:42
 49/69 anonim ***** válasza:
82%
Az nem mindegy hogyan van beszélve róla.Sajnálom ha ennyi hozzászólás alatt sem esett le neked.
2021. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
3%
Sztem az szegyellni valobb ha igenytelen az a bizonyos szulo
2021. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!