Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden utálkozás nélkül...

Minden utálkozás nélkül kérdezem: akik azt hiszik hogy az oltásban mikorchip van, mit gondolnak, miért jó a kormánynak ha mikrochipet ad be nekünk?

Figyelt kérdés
Őszintén kíváncsi vagyok. Ha le akarnának követni, azt az internet és az okostelefontok segítségével gyorsan meg lehet tenni. Meg különben is, miért lenne egy dolgozó, átlagos középosztálybeli ember érdekes a kormánynak? Kit érdekelne hogy mit csinálunk?

2021. ápr. 30. 22:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
17 es Sajnos azt kell mondjam, nagyon tisztán látod.
2021. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
93%
16. válaszoló: Leírnád, mi volt a videóban? Mert nem tudom megnézni, letiltották.
2021. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
57%

#22

"Mert nem tudom megnézni, letiltották."


TITOK van benne, és azért csinálták, hogy ne láthasd. :)

2021. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 everlight ***** válasza:
39%
Itt az elvekről van szó,a vakcina egy eszköz a behódoltságra,nem ér semmit,tehát felesleges beadni.
2021. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
#20 Ezt én is hallottam de nem találom a videót, belinkelnéd? Egyébként egy film jut erről eszembe, ott az volt a lényeg hogy lájkokból éltek az emberek. Ha sokan diszlájkolták őket, leesett a százalákuk és bizonyos körökbe nem léphettek be. Már nem tudom melyik sorozat volt, a Twilight Zone vagy Electric Dreams vagy valami ilyen sci-fi misztikus.
2021. máj. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#25 Black Mirror-Fekete tükör egyik részében volt. 🙂
2021. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 AttilaLIX ***** válasza:
A harmadik hozzászólónak küldeném : [link] Az egészségügy szórakozik !! Nem is olyan régen az időseket okostelefon vásárlásra buzditották !! Gondolkozz el ezen.....vajon miért !!?? Ez már covid előtti időkből való link. Hogy az óta az Abilify gyógyszernek van e újab változata,nem tudni. De mi van akkor,ha testen kivüli eszközt sem kell felragasztani !!?? Vuhánból indult a covid. Vuhánba inditották az 5g hálózatot elsőként a világon. Ez is elgondolkodtató,mert mások összefüggéseket irtak covid,és mobilizáció közt.
2022. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!