Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen lànyról?

Mit gondoltok egy ilyen lànyról?

Figyelt kérdés
Irtó nagy szája van, szeret mindenbe beleszólni és kéretlenül osztogatja a jótanácsokat(ami többnyire kioktatás). Szinte mindenről negatívan vèlekedik, pláne amivel nem ért egyet. Irigy, rosszindulatú, másokat kibeszél, nem tud örülni a barátai sikereinek. Baromi okosnak tartja magát(de pont az ellenkezője, főleg a viselkedèse miatt), mindenkinèl szebbnek hiszi magát.
2021. máj. 2. 00:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rólad van szó?
2021. máj. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, hiszen akkor nem látnám be, hogy valójában buta vagyok. :)
2021. máj. 2. 00:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem olyan jókat
2021. máj. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Utálsz valakit, és jólesne a májadnak, ha veled együtt szidnánk?
2021. máj. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem utálom, bár tett èrte sokat, hogy ìgy legyen, de mèg mindig nem. Még tudtam volna folytatni a felsorolást, csak abbahagytam. Tényleg létezik ilyen ember és szimplán érdekel, kívülállók mit gondolnak, meg hátha valaki megmondja, mit esznek rajta. Miért keresik a társaságát? Mert jól esik másokat együtt szapulni? Vagy mazochisták és élvezik,ha valaki ledominàlja őket? Vagy miért?
2021. máj. 2. 00:41
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Egy nárci picsa
2021. máj. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
A nagy szájat be kell tömni.
2021. máj. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Valami elég rendesen el lett qrva a nevelésében.

Hozzá játszik még egy jó genetika is.

2021. máj. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Legalább szép? Mert az üti a rossz tulajdonságokat!
2021. máj. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szép, de közel se annyira, mint hiszi. Épp ezért fogalmaztam így. Hát nem tudom, nekem se nőként, se pasikent nem férne bele, hogy mindent eltűrök, csak mert valaki "jól" néz ki. Barátságban meg főleg nem.
2021. máj. 2. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!