Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen lànyról?

Mit gondoltok egy ilyen lànyról?

Figyelt kérdés
Irtó nagy szája van, szeret mindenbe beleszólni és kéretlenül osztogatja a jótanácsokat(ami többnyire kioktatás). Szinte mindenről negatívan vèlekedik, pláne amivel nem ért egyet. Irigy, rosszindulatú, másokat kibeszél, nem tud örülni a barátai sikereinek. Baromi okosnak tartja magát(de pont az ellenkezője, főleg a viselkedèse miatt), mindenkinèl szebbnek hiszi magát.
2021. máj. 2. 00:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
1* valakivel talizni fog, aki helyre rakja. Remélhetőleg nem nő, mert abból catfight is lehet a vége.
2021. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Volt egy gimis lány osztálytársam, akire elég szépen ráillik ez a jellemzés. Ő népszerű volt, ezért sokan vették őt körbe, de az idő előrehaladtával többen elpártoltak tőle, ő mégsem változtatott. Nem feltűnően, de kerültem ezt a csajt, mert az ilyenekben nem is bízok, és nem szeretnék pletykát visszahallani magamról, amit ő indított el. Nem vagyok az ilyen emberekről valami jó véleménnyel..
2021. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én ismerek ilyet fiúba!igaz? B.G?
2021. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez az, hogy állandóan összeveszik valakivel, a barátai elhagyják, mert kiallhatatlan, de nem változtat és ezért írtam,hogy buta. Ráadásul szerintem gyerekes, ha egy felnőtt nő csak arra tud felvagni, hogy milyen szép, de körülötte persze mindenki ronda, meg mérföldekkel jobb nőket is létezik, akik még igényesek is,hogy átlagosak!
2021. máj. 2. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!