Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nem értem rá, nincs időm, x...

A nem értem rá, nincs időm, x hétig nem lesz időm, az kifogás?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy akik ilyeneket mondanak, azoknak valójában csak az adott illetőre "nincs" idejük. Miért nem lehet egyenesen megmondani hogy nem akarok veled beszélni, nem akarok veled találkozni? Sokkal megalázóbb az időkifogással jönni.
2021. máj. 2. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen az! De ilyenkor csak rank nincs ideje!Aki akar heti,masfel heti szinten talal idot hol tobbet,hol kevesebbet de talal idot.

Az meg hogy x hetig nincs idom azt jelenti ne hivj addig! De masokra van ideje.Ez elore szabadkozas hogy ne kelljen velunk talalkozni.Nekem volt olyan baratnom aki a talalka utan rogton mondta most egy ideig nem er ra.Es surun volt igy.Ez nem volt igaz

dec. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11-es!

Bizonyos értelemben igazad van, de ez miért baj?

Mondjuk egy embernek van 30 barátja, mindegyikkel akar találkozni, hetente kétszer van ilyesmire ideje, akkor 15 hetente kerül ugyanarra a sor.

Vagy van olyan, akivel kevés a közös téma, de azért fontos neki, hogy 3-4 havonta találkozzanak.

dec. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12.epp ilyen helyzetbe voltam az egyik baratnom azt allitotta 3-4-5 hetente tud talalkozni egyszer.Ezt nem hittem el,mert azelott nem igy volt es nem valtozott nala annyira semmi.Azt meg nem lehet ugy ha neki igenye van lehet tobbszor is,ha nincs akkor leossza.Vagy feleledtek regi baratsagok,lettek ujak De hol voltak azok a baratai amikor problemai voltak?Akkor tudott idot szakitani?

De mindenkinek masok a prioritasai.Ez a baratsag megszakadt ilyen dolgok miatt es a kolcsonosseg hianya miatt.

dec. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen es o is jott azzal jobb ritkabban talalkozni akkor tobb a tema.Tehat valami miatt neki most masokkal regi vagy uj baratokkal tobb a tema.Nagyon serto volt szamomra!Nem lehet ezt eroltetni.Jobb akkor egymas nelkul.Az ilyen kapcsolatot temetem
dec. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13-14! (Meg természetesen a kérdezőre is vonatkozik.)

Rendben van, csak akkor az a helyzet, hogy te nem akarsz vele találkozni. Ő akar, havonta, kéthavonta, erre van ideje, vagy igénye, teljesen mindegy. Ha te így nem akarsz, akkor az a te döntésed, nem a másikat kell hibáztatni. Szerintem ezzel semmi baj nincs, ha nem tudtok olyan megoldást ami mindenkinek jó, akkor nem találkoztok.

dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15.azelott nem ugy volt.Nem lehet mindig hozza igazodni,az o szuksegeit,igenyeit eloterbe helyezni. O azt varna,amikor vele csinalta ezt mas megsertodott.Azzal egyezek ahol nem lehet kiegyezni ott nem kell talalkozni
dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nyaron mikor szabadsagon volt azzal jott hogy beteg,meg gondjai vannak...ez kifogas volt!Elment par napos kirandulasra,topartra,kulonfele rendezvenyekre.Inkabb mondana igazad mert atlatszo az igazsag.Probalt finomitani hogy a sajat magarol kialakitott kepet mentse.De pont igy lett hiteltelen,megbizhatatlan,a masikat felrevezeto a szememben Summa summarum nem kell mindenkivel baratkozni
dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!