Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek baj, hogy 23...

Szerintetek baj, hogy 23 évesen még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Írta valaki egy másik kérdésnél, hogy azoknak lesz tartós kapcsolatuk akik minden tekintetben közel egyforma szinten vannak...


Ezzel én egyet tudok érteni. Én is így látom...


Én viszont nem vagyok magammal elégedett sem külsőleg, sem belsőleg.

És nem akarok magammal azonos szinten lévő barátnőt...


Szerintetek ez baj?


Érdemes fejlődésre “el pazarolni” az időt, meglesz a gyümölcse?


Vagy sosem leszek elégedett és okosabb lenne most lejjebb adni az igényeimből ha akarok valaha barátnőt?



2021. máj. 2. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Először magaddal békülj ki.
2021. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2021. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

"Érdemes fejlődésre “el pazarolni” az időt, meglesz a gyümölcse?"


Inkább nézz valami agyrohasztó sorozatot.. az 100%, hogy nem elpazarolt idő.


Neked nem való kapcsolat.

2021. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Japp, ahogy egyes írja, először magadat tedd rendbe.


"Érdemes fejlődésre “el pazarolni” az időt, meglesz a gyümölcse?"


Ezt a mondatot nem is értem. Azért élsz, hogy fejlődj. Mi másért, ha nem azért, hogy következő nap jobb legyél, mint előző nap voltál? Nem értem. Ez alap.

2021. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Én meg 31 évesen szűz vagyok. Na és ? Kit érdekel ki mit gondol. Amúgyis aberált a mai világ.
2021. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem érdemesebb belekezdeni egy kapcsolatba, amíg magaddal nem vagy rendezett viszonyban. Ha nem tetszik amit látsz a tükörben, akkor tegyél érte. Fogyózz, kondizz, figyelj a bőrödre, próbálj ki más hajat, arcszőrzetet. Böngészd át a ruhatárad.


Figyelj magadra, hogy belsőleg mi jó és mi rossz benned. Más emberré nem tudsz válni, de apróbb változásokat és elhatározásokat tudsz tenni.


Nem baj, ha nem akarsz megelégedni azzal, amit most megtudnál kapni, de akkor tegyél azért, hogy más vadászmezőkre is kimehess.

2021. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Akkor baj, ha neked baj. Ha neked nem baj (pl ha nem akarsz a jövőben barátnőt), akkor nyílván nem. Amúgy meg nem gáz, csak kellemelten és irtózatos hátrányban vagy, amit nagyon kevesen tudnak behozni. Olyan versenyistálló ma már a párkapcsolati szféra, hogy ha az ember nem űzi az ipart 16 évesen, kb fel is adhatja az egészet. Egy csajnak nem kell egy teljesen inkompetens pasi. Egy csajnak 23 évesen tervei vannak egy párkapcsolatban, amikhez egy olyan pasi kell, aki meg is tudja valósítai azokat előző ismeretei alapján. Én már 21 évesen feladtam a párkapcsolatot, sose lesz senkim és elfogadom.
2021. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...


Az “el pazarolni az időt” úgy értettem, hogy amíg fejlődöm az nem 1 hét vagy 1 hónap...


Mire én elégedett leszek magammal (ha lesz olyan), addigra lehetséges (?), hogy kiöregedem a csajozásból, úgy hogy el sem kezdtem... Vagyis lemaradok róla.

Én egyébként nem ezt gondolom.

Bár kifejezetten az ellenkezőjéről sem vagyok meggyőződve...


De az tény, hogy sokan azt mondják, hogyha fiatalon nem szerzek barátnőt, akkor később sem fog menni, a tapasztalatlanság miatt.

Illetve a nők sem biztos, hogy szívesen kezdenének olyannal akinek nem volt még barátnője mondjuk a húszas éveinek a második felébe sem...


Viszont én ha nő lennék biztos, hogy nem érném be a jelenlegi önmagammal...

Aki beérné most velem, azt én valószínűleg igénytelennek tartanám.

2021. máj. 2. 18:36
 9/13 A kérdező kommentje:

Na amikor írtam a kommentet, akkor még nem olvastam az addigi utolsót...

De Ő értette, hogy mire céloztam.

2021. máj. 2. 18:38
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

De nem érted. A fejlődés nem 1 hét vagy 1 hónap, hanem addig fejlődsz, amíg meg nem halsz. Pont. Ha nem vagy elégedett magaddal, akkor változtass. Az pedig baromság, hogy nem lehet barátnőd 20 fölött. Abszolút nem rohanás ez. Az, hogy a tinik rohannak bele a kapcsolatba, majd rájönnek, hogy éretlenek még bele, nem jelenti azt, hogy később, már éretten le lennél maradva bármiről is.


Nekem bizonyos okok miatt nem lehet barátnőm, de aki nem elb**szott, mint én, annak lehet, csak tenni kell érte. Ennyi, ilyen egyszerű.

2021. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!