Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek mi a lányideáloto...

Fiúk! Nektek mi a lányideálotok? Itt gondolok: magasság, haj, szem, öltözködes, testalkat. És mi a véleményetek arról, ha egy lány túl sok sminket használ, és többet rak ki a kelleténél?

Figyelt kérdés
Kort is kérek, köszi az értelmes válaszokért <3

2021. máj. 3. 19:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat! <3
2021. máj. 3. 20:08
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Van egy bizonyos ideál a fejemben, de olyan nagyon makacsul én se ragaszkodok hozzá.

Lehetőleg legyen nálam alacsonyabb (én vagyok 168 cm). Hosszú, barna haj, kreol bőr, átlagos, vagy esetleg kissé dundi testalkat. Szemszín, meg ilyen apróságok nem tudnak érdekelni :D

A belsőt illetően szeretem, ha egy lány:

- kicsit gondoskodó, anyáskodó típus

- életvidám, közvetlen kisugárzású, sok mosolygással és nevetéssel

- nem egy mindig otthonülő típus, hanem lehet vele közösségi eseményekre járni

- hozzám hasonlóan rockzene-párti


A túlzott sminkelés engem mindig is taszított, pláne az átlag hétköznapokon érzem feleslegesnek. Ami pedig az öltözködést illeti, én alapjáraton sokkal jobban szeretem, ha egy lány kicsit lazább, uniszexebb, már-már fiúsabb stílusú. Bejönnek például az oversized méretű pólók, kapucnis pulcsik (különösen a fehér hoodiek), a kockás ingek, vagy épp a fekete, uniszex fazonú zenekaros pólók. Tudom, hogy sok más férfit az ilyen stílusú öltözködés pont, hogy taszítja, de nem tehetek róla, ilyen az ízlésem :D Számomra sokkal természetesebbek ilyen szerelésekben a lányok.

Forró nyári napokon nyilván jöhet a lengébb öltözködés is, nem azt mondom, hogy az ilyen ruhák nem tudnak bennem semmilyen vonzalmat ébreszteni. Szeretem például a forrónadrágokat, a klasszikus, fehér atlétatrikókat vagy a testhez simuló nyári egyberuhákat is. Bár azokból már sokszor válogatós vagyok :D

2021. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%

Legyen nálam alacsonyabb (189 cm vagyok, szóval ez nem nehéz, hogy 150 vagy 180, az már nem számít)

Legyen hosszú, természetes haja, ne legyen hupilila vagy ilyen festett szőke, amit a cigók szoktak csináltatni (bocs, rajtuk látom leginkább)

Szemszín mindegy

Öltözködjön valamennyire nőiesen, ezek a lógó pólók, gatyák, beleugrós pulóverek nem jönnek be (persze nem az, hogy mondjuk túrázni se jöjjön ilyenben, de aki mindig mindenhova ezekben jár, soha semmi nőies ruha, az nekem kiábrándító)

Alkatra ne legyen extrém, se durván vékony vagy nagyon kövér, normál vagy kicsit molett (nem 120 kg) az igazi, mellméret mindegy, volt A és E kosaras partnerem is már

2021. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem bejön ha egy lány alacsony, kislányos, annyira nem jön be ha valaki túltolja a sminket nem látom értelmét. 25/f
2021. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem inkább a magas lányok tetszenek, de nagy kikötéseim nincsenek.

Legyen nőies, érett gondolkodású és törődő. Inkább a személyiség számít, velem egyidősek között kevés az intelligens lány (18/F).

2021. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!