Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor több év után szakít...

Amikor több év után szakít egy pár, miért mindenkinek az az első kérdése, hogy együtt éltetek?

Figyelt kérdés
Ez ilyen vízválasztó vagy mérce vagy teszt?
2021. máj. 3. 19:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%
Én 7 év után szakítottam, de a kutya meg nem kérdezte
2021. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
28%
én se hallottam még hogy ez egy gyakori kérdés lenne, de aki kérdezi, az gondolom azért teszi, mert egy többéves felnőtt kapcsolatban össze szokás költözni. ha szakítanak, akkor vagy az egyik megy el a lakásból, vagy mindkettő.
2021. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
Ez olyan mint mikor kíváncsiak vagyunk a kulcstartóikra. Praktika.
2021. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ki: Ezt nők szokták kérdezni férfiaktól, ismerkedésnél. Ez egy rosta náluk, hogy szóba álljon a férfivel, vagy melyik "kategóriába" helyezze. És ezért ez az első kérdések ennyire. Teszt.
2021. máj. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Inkább azon lepődök meg, hogy ha az ilyeneknek azt hazudják hogy "igen, együtt éltünk." majd kiderül hogy nem, mit vannak felháborodva. Nem véletlenül lett ez hazudva nekik.
2022. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!