Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit javasolsz? Nem akarok...

Mit javasolsz? Nem akarok házasodni... szuzen haljak meg?

Figyelt kérdés
22 F vagyok! Sulyos lataserulten szulettem! Egyik szememre vak vagyok masik -14 dioptrias erre latok 25%ot de ez meg nem eleg ezmellet hallaserult is vagyok, magas vernyomas, veralvadasi defeketus. Sajnos en igy nem akarok hazasodni! Levagyok szazalekolva mellete 5 orat dolgozok kapok kozgyogyot utazasi kartyat , 178 ezer a havi jovedelmem! A hivok szerint ha nem akarok hazasodni akkor nem szexelhetek. Mert bűn. Nem iszok nem cigizek szotfogadok itthon! Nem vagyok rossz ember a vallasosak szerint ha nem leszek hazas azon kivul szexelek Isten pokolba kuld stb akkor haljjak meg szuzen?? Semikep se akarok hazas lenni mert sok korlat van az eletemben a betegseg miatt allandoan a szulokre szorulok apu mondta ne hallgassak az ilyen agymosotakkra most mit tegyek nem akarok szuz maradni fiatal vagyok
2021. máj. 3. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kérdés volt már egyszer... :D
2021. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2es biztosithatlak hogy nem esetleg mas felhasznalotol
2021. máj. 3. 21:06
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Gyengeségekből előnyt lehet kovácsolni, szokták mondani. Mi az, amin szeretnél változtatni?
2021. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Szexelj, majd gyónd meg. Tádám, meg is van a kiskapu.
2021. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy az egyben ugyanez volt, csak az maradt ki hogy mind a két fülén hallókészülék van az illetőnek :D A mostani kérdésben meg a hallássérülés csak érintőlegesen kerül említésre és a gyengénlátás a fő csapásvonal.
2021. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Valóban mindkét odalon készulek van! Ne legyetek durvák légyszives! Nagyon eros lataserult vagyok a jobb oldali szememre latok 25%ot emelett alvad a verem magas a vernyomasom. Igy szulettem nem akarok hazasodni azonban a vallas szerint tilos a szex de nem halhatok meg szuzen hiszem h Isten tudja h keptelen vagyok hazassgara
2021. máj. 3. 21:16
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
A környezetedben tekintettel vannak az àltalad emlìtett tulajdonsàgaidra? Nagyon fontos, hogy szerető, támogató emberek vegyenek körül.
2021. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne szexelhetnel? Nyugodtan. De van kivel? Itt ez a fő kérdés inkább.
2021. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha van kivel, szexelj. Hidd el, Isten pont leszarja. Ha létezik is, biztos van nagyobb gondja ennél.
2021. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engedd el, hogy mit mondanak és gondolkodj kritikusan. Miért lenne bűn anélkül szexelni, hogy házas az ember? Az nem válasz, hogy a vallás szerint az. Indokok, érvek kellenek. Te tudsz egyet is?
2021. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!