Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Reménytelen ember vagyok?

Reménytelen ember vagyok?

Figyelt kérdés

Bipoláris vagyok. Azok, akik tudják mit jelent ez, azok tudják. Mániás depresszió. Nekem legalább olyan kellemetlen megélni ezt, mint a körülöttem lévőknek. Borzalmas. "Ki tudja milyen lesz a holnap??" Milyen kedvem lesz... mániás vagy depresszív fázis jön e... nagyon rossz. Napokig csak fekszem, aztán hirtelen a menni akarás, szex nonstop, utazás, ruházkodás... stb..

Párkapcsolatom SOHA nem volt, és nem is lesz, aki ezt tolerálni tudná.


Örömlányként dolgozom, amit szeretek is, meg nem is, nap függő, milyen vendégeim vannak, de alapvetően szeretem. Szeretem a szexet. Sok benne a pénz.

A pénzt elteszem a bankba, gyűjtöm, de nulla motivációm van hogy mire ebben a covid korszakban, amikor az utazás is nem csak luxus, de elérhetetlen luxus lett.


Étkezési zavaraim vannak. De figyelek, hogy szexi tudjak maradni, tehát ne fogyjak le gebére (munka miatt) ....Legszívesebben semmit sem ennék, mert nem kívánok semmit. SEMMIT.


Legnagyobb gondom a pia. Napi egy üveg pezsgő a minimum, amit elfogyasztok, szintén a munka miatt. Rettegek a betegségektől ... pia = rák, daganat, májzsugorodás, hasnyálmirigyrák stb..


Szerinted ki vagyok?


2021. máj. 3. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Igen :(
2021. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Sose csíptem a prostikat.Te meg piás prosti is vagy ráadásul...na meg dilis is :(

Inkább keress egy rendes fiút magadnak és próbálj családot alapítani.

2021. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

"Örömlányként dolgozom"

Nemcsak reménytelen, de én még az embert is sokallom.

2021. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tepfal ***** válasza:
89%

Nem vagy reménytelen, és fontos, hogy felismerted, hogy segítséget kell kérned. A bipoláris zavarod kezelve van, jársz pszichológushoz, szedsz gyógyszert?

Okosan teszed, hogy a pénzt félreteszed, ha nagyobb összeg összegyűlt, érdemes lenne befektetésen gondolkodnod, rá lehet pörögni erre a témára is - pl. az ingatlan egy vonzó opció, passzív jövedelmet szerzhetsz belőle, amiből majd utazhatsz, ha lehet.

2021. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Az màr jó hogy felismered a bajt. Ha piával gond van probálj fokozatosan leszokni, vegyél kissebb üveg pezsgőt pl. Kezdj sportolni. Csak lazán, mindent fokozatosan. Próbálj olyan tevéknységet keresni magadnak amivel bármikor szivesen foglalkozol. Nem vagy reménytelen. Még akkor sem ha k..va vagy, sok seggfej tépi a száját de esténként felhívna...

ne itt kérj tanácsot, fordulj szakemberhez.

2021. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem átlag Magyar nő.

Kevesebbet értél kilincshez,jobban ismered mint akinek van. :/


(remélem kamukérdés,és hogy tényleg nem ilyen az átlag,de egyre több az ellenpélda és gusztustalan,hogy egy mai 16 éves csaj többet d*g,mint levegőt vesz)

2021. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
Az attól függ, hogy mit szeretnél. Nagyon kevés olyan ember van, aki teljesen elégedett a saját életével. Az, hogy vannak problémáid, nem azt jelenti, hogy reménytelen vagy. Az akkor leszel, ha magadat annak érzed.
2021. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!