Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Teljesen lecsúsztam.

Mit tegyek? Teljesen lecsúsztam.

Figyelt kérdés

Tologatom a számlákat, van egy nagyobb adósságom rokon felé amit ki kellene fizetnem.


Úgy döntöttem, hogy véget vetek az életnek nevezett szaromon.


Felkelek dolgozok hazajövök, vegetálok. Nem keres senki, nem ír vissza nekem senki egyedül vagyok.

Kajára sincs már pénzem. Most vettem 15 kiló krumplit nem tudom meddig elég. Semmi másodállást sem találok, jobban fizetőt meg hagyjuk is.


Ha elmosolyodon egy filmrészleten már rosszul érzem magam " mit is nevetsz? Nem nevethetsz te csöves"


Szülinapomkor terveztem ez kb másfél hónap,de nem fogok addig várni. Minek?


Valami tanács az utolsó napokra?


2021. máj. 6. 12:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Azt hogy ne legyél hülye! Neked legalább van munkád. Hidd el semmi sem tart örökké. Fejezed be a nyavalygást!
2021. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Keress fel egy pszichológust, ismerkedj akár a neten vagy a szomszédokkal vagy bármi. Emiatt az adóság miatt ne aggódj, lesz időd visszafizetni. Add el a felesleges dolgaidat vagy amikből több pénzt tudnál szerezni és nincs szükséged rá a mindennapokban. Ne legyél ilyen szigorú magadhoz, az jó ha nevetsz egy filmrészleten. Olvasgass ebben a témában, gondold át az életed, biztos hogy találsz benne olyat ami mosolyt csal az arcodra. Vagy gondolj arra, hogy kaptál egy életet, előtted van még x év, bárhogy alakulhat a sorsod, nagy hülyeség lenne eldobni ezt. Gondolj bele, vannak nálad rosszabb sorsúak is. Légy erős, kitartást, kérlek ne tedd meg!
2021. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Pszihológus se foglalkozott velem se élőben se online.


Nincsenek felesleges dolgaim mert csak az alap vegetációhoz vannak csöves cuccaim az meg nem kell senkinek egy lepukkadt kanapé pl.


Biztos vannak nálam szarabb helyzetben ez tény és nem is vitatkozom vele.


Semmi értelme hogy sírással telnek a napjaim, nem törődik velem senki sőt nem is érdekelne ez sem.


Csak ne lenne elmaradások sehova. Ez tiszta gyerekkorom mikor mi is csöveskedtünk h kenyérre se volt pénz. Nehezen felhoztam magam egy közepes szintre de kirúgtak s szarabbul kezdem ahol elindultam.

2021. máj. 6. 12:32
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen átadom a munkahelyem. Nekem nem lesz rá szükségem
2021. máj. 6. 12:32
 5/17 anonim ***** válasza:
Van saját lakásod? Haver volt hogy egy időben kiadta a lakását havi 100-120ért, ő meg elment lakni albérletbe még két ember mellé havi 50ért. Így a fizu mellé még bejött neki egy kis plusz bevétel. A számlákat ki kell fizetni, max a rokonnal tudsz egyezkedni, részletbe fizetni. Az öngyilkosság nem megoldás semmire. Neked legalább van melód, gondolom egészséges vagy. megvan kezed lábad, esetleg a pszichológus mellett pénzügyi tanácsadásra lenne szükséged.
2021. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Volt egy kérdésem már anno hogy miért kerültem ilyen helyzetbe. Nem azért mert szórom a pénz . Saját kecó nem opció


Ígyis részletbe fizetek de szaros 20 ezret is alig tudom oda adni. Nem vagyok teljesen egészséges sem. Nem végezhetnék fizikai munkát de azt teszem gondolom sokan vannak így szal ez sem lesz kifogás a részemről.


Statiszta munkakat is kerestem de oda csak szépségek mehetnek

2021. máj. 6. 12:44
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Hát akkor vágj bele kis haver.
2021. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jó magam így élek 5-éve,nem adom fel adja fel az aki akarja .
2021. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Belefogok ne aggódj


Engem ezzel már nem bántasz meg sőt megköszönöm ha úgy ítéled h nekem van igazam.

2021. máj. 6. 13:03
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
ezen én is régóta gondolkodok, mi lenne ha minden elvész. De én öngyilkosság helyett mást próbálnék; elindulnék a világba. Európát személyivel is be lehet járni. Stoppal vagy akár gyalog is...
2021. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!