Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Teljesen lecsúsztam.

Mit tegyek? Teljesen lecsúsztam.

Figyelt kérdés

Tologatom a számlákat, van egy nagyobb adósságom rokon felé amit ki kellene fizetnem.


Úgy döntöttem, hogy véget vetek az életnek nevezett szaromon.


Felkelek dolgozok hazajövök, vegetálok. Nem keres senki, nem ír vissza nekem senki egyedül vagyok.

Kajára sincs már pénzem. Most vettem 15 kiló krumplit nem tudom meddig elég. Semmi másodállást sem találok, jobban fizetőt meg hagyjuk is.


Ha elmosolyodon egy filmrészleten már rosszul érzem magam " mit is nevetsz? Nem nevethetsz te csöves"


Szülinapomkor terveztem ez kb másfél hónap,de nem fogok addig várni. Minek?


Valami tanács az utolsó napokra?


2021. máj. 6. 12:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az esetleg nem opció, hogy törleszted a tattozásodat és elmész messzire új életet kezdeni? Valamiben csak jó vagy, amit máshol tudnának értékelni. Én se itthon találtam meg a számításaimat.
2021. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk vállalható ötlet
2021. máj. 6. 13:11
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem értek semmihez. Érettségi mellé van 3 szakmám, pl masszőr erre hirdetek de nem jön senki, 1ben nem is dolgoztam a 3.ra meg vissza se méltatnak hívni.


Angolul elgagyogok de nem stabil, persze felfrissíteném ha csak ezen múlna. De külföldön is csak fizikai munkát tudnék végezni amibe szépen lassan itthon is leépülök. Persze jogos legalább a tartozást letudnám ezen elfogok gondolkozni továbbiakban legalább a másikkal ne csesszek ki

2021. máj. 6. 13:14
 14/17 A kérdező kommentje:
De már nagyon nagy a baj ha a céges buszon is bőgök meg a munkahelyen is csak azért megyek félre h bőgjek.
2021. máj. 6. 13:18
 15/17 anonim ***** válasza:
Mennyi a tartozásod?
2021. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elolvastam a kérdést először én sem tudtam volna tanáccsal szolgálni. Aztán volt a külföldes válasz, és tényleg. Nem feltétlen kell fizikai munka. Romániában élek, a fiatalok, akik nem tovább tanulnak, azok mind elmennek. Pár százalékuk kap itt munkát. Akik tanulnak is majd elmennek.

Legtöbb akit ismerek nem is fizikai munkát végez. Nem tudom vane jogosítványod de rengetegen mennek éjjelre postásnak, lakást kapnak stb. Ami sztorikat hallottam, hogy putri hely, az első kézből jött. Vannak helyek, de max 2en vannak egy szobában, és legrosszabb esetben is matracon alszanak. De meleg van, lakásra valszeg levonnak, kaját te fizeted.

Testvérem egyetem mellett menr ki a nyáron, most is vissza akarták hívni. Fagyikat pakolt egy dobozba. Szállást nem kapot, barátjával élt. Ennyiről tudok, úgy, hogy jártas sem vagyok.

Azok a munkák, mondjuk Hollandiában, ahol állatok mellé keresnek munkásokat, ott tényleg nagy a megterhelés, de annyival is többer adnak.

Kiindulópontnak, nem tudom otr, hogy megy, de itt minden városban van munkaközvetítő iroda. De te is eltudod intézni. Majd, ha kiismered ott magad, a masszőrködést is végezheted, és, ha hazajössz, akkor amíg a tartalékodból élsz, kapsz olyan állást, ami megfelel.

Nincs olyan probléma, amire ne lenne megoldás. Nehéz az élet, de vannak benne olyan dolgok, amikor azt érzed, hogy öröm volt ezért végig élni az egészet.

Majd lerakhatod a jogsit nagyobb autóra, ha a fizikumod engedi, akkor ott is vannak munkák. Félre is tudsz tenni.

Ha úgy érzed, hogy ebbe sem tudsz, vagy szeretnél neki vágni, akkor lépj le, ha vesztenivalód nincs. Bár elég fos, hogy nem nagyon lehet utazni, de munka igazolással sokkal egyszerűbb.

2021. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Sokaknak még érettségijük sincs, az hogy van érettségid ez már önmagában is egy nagyszerű dolog. Ráadásul említettél egy nagyon jó szakmát is, a masszőrt.

Figyelj, nem feltétlenül kell kimenned külföldre, a masszőrök itthon is nagyon jól keresnek. Felmész a netre megnézed hogy milyen árba dolgoznak a masszőrök, és te elvállalhatod 2-3 ezer forinttal olcsóbban, vagy amennyivel gondolod, a lényeg hogy olcsóbb legyen mint a többi. És pont ezért fognak neked szólni majd, mert olcsóbb vagy mint a többi, és mert korrekt vagy és becsületes. természetesen neked kell majd házhoz menned. Nem várhatod el hogy bárki is a koszos kanapédon feküdjön amit említettél :D Majd ha beindítod az üzletet veszel egy újjat :) Az a lényeg hogy ha jól csinálod, akkor annak híre megy, és neked most pont erre van szükséged.

2021. jún. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!