Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy utasítsak el olyan...

Hogy utasítsak el olyan lányokat akik amúgy tetszenek és én is nekik DE?

Figyelt kérdés

Bárhova megyek mindig rám akad egy nő legtöbbször munkahelyen,és általában az a "szebbik" fajta,néha elbeszélgetek velük stb,tudom mire vágynak mondjuk egy randira hívásra vagy valami, viszont nálam nem ilyen egyszerű a helyzet.


Nem merek magamról/magánéletemről beszélni,mert elég zűrös.

Kb 10 évig drogot árultam és használtam is (mindenfélét),rendőrségi ügyeim voltak,verekedtem stb stb, és tönkre mentem belé lelkileg és testileg is lettek maradandó "károsodások" mentálisan annyi hogy depressziós lettem,és csak nyugtatókkal tudok aludni..testileg meg hát nem tudom mi is van pontosan valami baj van a fejemben, szerintem kicsit skizofrén vagyok,néha szoktam halucinálni is. Ezek a dolgok eléggé rá nyomják a bélyeget az életemre,és nem merek róla beszélni senkinek, csak a szüleim meg a régi haverok,kuncsaftok,pár lány (leginkább az exeim) tudnak róla.


Szóval 3 éve nincs senkim (félre értés ne essék szeretnék valakit) magam mellé, de nem így...ha ezeket a dolgokat elmesélem szerintem elfut a p..ba az összes előlem. Kb 30 lánnyal voltam eddig életem során, de csak 2 lánnyal voltam boldog.


Szóval mit tennétek vállalnátok ha ilyen múltatok lenne?

Ha nem akkor tudnátok lerázós szövegeket? Mert elég kellemetlen helyzetek születnek,kínos csendek amikor tudom mire vágyik a nő.


29f


2021. máj. 8. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Munkahelyen nem ismerkedunk.


Azon kivul meg 1-2 tali utan ezt igy mondd el az illetonek. Elfogadja egy reszuk. Nyugi.

2021. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, el kell mondani. Kész. Ahogy látom napi szinten rohannak utánad, tehát mégha 100 le is lép, a 101. napon a következő elfogad és az lesz akkor a te embered.
2021. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Nálam nem lenne probléma, és én is csak egy vagyok.
2021. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kollégának azért nem mondanám el a drogos szitut... Gondolin a felvételin se ezzel kezdte.


Házinyúlra nem lövünk ennyi.

2021. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy beteg vagyok, de ha én egy ismerkedés során ezt meghallanám, baromira érdekfeszítőnek találnám, és kiváncsi lennék az életedre, tuti hogy lenne mit mesélned, nem unatkoznánk :D

Viszont a hallucináció nem játék, mindenképpen pszichiátert javasolnék.

Nem feltétlen skizofrénia, sőt, írtad hogy altatót szedsz. Nem egy ismerősöm halucinált altatóktól és nyugtatóktól, magam sosem tapasztaltam de a dormicumról például válogatott rémhíreket hallottam.

Addig amíg nem sikerült a végére járnod, hogy mi okozza a problémáid, én semmiképp sem gondolnám, hogy itt az ideje egy kapcsolatnak.

2021. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!