Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálsz, amikor mindenből...

Mit csinálsz, amikor mindenből eleged van?

Figyelt kérdés
Csalódott vagy, átvertek, ki vagy borulva, vagy többféle egészségügyi problémád van, stb. Bármi jöhet, még a legelborultabb trükkök is, tőlem mindenki zöldet fog kapni. Köszönöm a válaszokat!

2021. máj. 9. 03:43
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Leiszom magam. Régi, jól bevált módszer! Nem oldja meg a problémádat, de legalább feledteti egy estére, vagy jelentéktelennek láttatja. Gyakran így jövök rá, hogy tényleg az.
2021. máj. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha elgurul a gyógyszer akkor valami tratégiai játékban a magyar csapatokkal elfoglalom a világot.


Ez mindíg jót tesz a lelkemnek.

2021. máj. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Van frontin, azt örömmel veszem be. Amúgy meg edzek egy nagyon keményet, elmegyek biciklizni messzire.
2021. máj. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ülök otthon én nem csinálok semmit, írogatok ide max. Ennyi az interakció a külvilággal. Sajnos nem tudom elégszer megtenni.
2021. máj. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem vagyok jó semmire, csak kóválygok, nézek ki a fejemből és egyedül akarok lenni, szóval ignorálom a külvilágot. Általában elvonulok csendben olvasgatni. Az egyedüllét, csend tesz jót nekem.
2021. máj. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kibeszele magamból.
2021. máj. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kikapcsolom a WiFi-t a telefonomon, egyedül akarok lenni, szóval elvonulok, sorozatot nézek vagy videókat, vagy olvasok, vagy zenét hallgatok és nézek ki a fejemből. Viszont gyakori praktika az is, hogy kiírom magamból, hogy mi bánt.
2021. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erősen szorongok, kiborulok, vagy hasonló, akkor disszociálok. Hogy ebből észhez térjek, bántom magam, ezután egy ideig jó szokott lenni.
2021. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!