Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem jön össze nekem egy...

Miért nem jön össze nekem egy párkapcsolat? Isten megátkozott?

Figyelt kérdés

Komolyan már semmi másra nem tudok gondolni (nem vagyok egy nagy hívő,de szerintem direkt szopat).


Eddig kb 30 lánnyal voltam együtt egész életemben 1-szer csaltam meg valakit de több nem történt.


A lényeg az egészben hogy mondjuk kialakulóban van egy kapcsolatom,és hirtelen gondol valamit az illető és tovább nem akar velem semmit...vagy már a gyökereknél megragadva rámír valaki hogy tetszek neki OK vissza írok teljesen mindegy mit akár lehet egy "szia" is azonnal ignorál :D


Munkahelyen is ha megtetszik egy lány és én is neki,akkor valami olyan helyzet van ami miatt viszont nekem nem jó. Mondjuk van 2 gyereke stb.



Bármit kezdek magammal még csak szarul sem nézek ki nem akar menni. Létezik olyan hogy valakit ezzel ver az isten?

29f


2021. máj. 9. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze Istenhez. Vagy te kezdesz csak rossz nőkkel, vagy nálad van valami bibi, amiért a nők leráznak.
2021. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Én ugyanebben a helyzetben vagyok csak én a fiúkkal. Én meg mindig olyanokat fogok ki mindig aki nagyon önbizalom hiányos vagy pont az ellenkezője nagyon nagy képű. Normálissal eddig sosem találkoztam/beszélgettem. Vagy a tipikus minden passzolna, de az ország másik felén lakik. 24/L
2021. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Isten nem átkoz.


Te viszont rossz helyen keresel...

2021. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanez van nálam is, csak én is nő vagyok. Néha már szinte sírógörcs jön rám, mert nem értem, mért..? Mért boldog körülöttem mindenki, engem pedig mért a házas, barátnős pasik találnak meg, vagy azok, akik csak szexet akarnak? Nem tudom a választ én sem, de ez nagyon gáz tényleg..
2021. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem még senkim sem volt semmilyen formában 19 évesen. Pedig mások már ilyenkor sok párkapcsolaton túl vannak.
2021. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!