Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szeretheti magát egy...

Mennyire szeretheti magát egy ilyen illető?

Figyelt kérdés
Napok óta azt látom, hogy facebookon folyamatosan pakolja fel magáról a képeket, ami egy fotózáson készült róla. Egyébként huszonéves srácról van szó, a borítóképén is saját maga szerepel, ami önmagában talán nem is szúrna szemet, de tényleg, nagyon sok képet tesz fel magáról, főleg mostanában, de régebben se szűkölködött a saját magáról készült képekből :D Mielőtt nekem estek, nem zavar, ő dolga, csak felfigyeltem rá, mert kb. minden második poszt amit látok, az ő :D És nekem ez fura, megfordult a fejemben, hogy van egója rendesen a srácnak. Meg hát ilyet főleg lányoktól szoktam látni. Egyébként nem nagyon ismerem őt, szüleink haverok és régen sokszor bepróbálkozott nálam (meg amúgy rengeteg lánynál) de mindenki visszautasította szegényt.
2021. máj. 11. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Csúnya dolog másokat kibeszélni a háta mögött.


Lehet, hogy önbizalomhiányos, és külső visszacsatolást vár. De lehet,hogy szimplán csak büszke a képekre és magára.

2021. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Talán a visszautasítás miatt akarja magát meggyőzni hogy milyen bombasrác :))
2021. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ettől tudok a falra mászni...már egy csomó hülye p..át letiltottam ez miatt,okés hogy valaki tegyük fel szép,de ha mindennap arra kelek hogy 3 képet feltölt magáról már az agyamra megy.
2021. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalma az tuti van bár az ilyenek néha ezt szeretik tagadni..pl én ismerkedtem egy fiúval aki állandóan azt hajtogatta, hogy ő csúnya meg nem mer senkivel találkozni amúgy teljesen normálisan nézett ki egy két kép alapján semmi baj nem volt vele. Aztán meg néztem a facebookját na ott meg tele volt róla készült képekkel..na mondom ennek tuti testképzavara van vagy megerősítésre vágyik, hogy az egóját még tovább tudja növelni.
2021. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Ezt csinálja a 20-on éves korosztály jelentős része csak nem fészbukon hanem a másik hányingeren az instagrammon, függetlenül attól hogy fiú vagy lány.

Majd ha becsajozott akkor megnyugszik egy kicsit

2021. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus személyiség. Nagy ívben kerülendő az ilyen illető.
2021. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért azt nem állítom, hogy nárcisztikus, ennyire jól nem ismerem, de persze bármi lehetséges :D


Mindenesetre azóta újra láttam a képeit, profilképet is változtatott, természetesen a profi fotósorozatból választott ki egy képet.

Nehéz amúgy eldönteni, hogy tele van önbizalommal, vagy pedig pont az ellenkezője, lehet, hogy kevés van neki és így várja a lájkokat, ami ugye pozitív visszajelzés számára.

2021. máj. 11. 13:38
 8/12 A kérdező kommentje:
De számomra semmiképpen nem tűnik egészségesnek egy ilyen ember, aki ennyire szereti mutogatni magát, legyen az lány vagy fiú. Nekem fura.
2021. máj. 11. 13:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, minél jobban szerettem magam, annál kevesebb képet poszoltam, mert már nem vágytam a visszajelzésre.
2021. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy nála ez önbizalomhiány. Bár, ha meg én indulok ki magamból, az én önbizalmam a béka segge alatt van, és pont ezért mindig is az volt a célom, hogy ne vegyenek észre.
2021. máj. 11. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!