Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, amikor...

Mit gondoltok arról, amikor valaki azt mondja, hogy nem jön ki jól az emberekkel, inkább az állatok társaságát szereti (pl. kutya, macska, akár patkány)?

Figyelt kérdés

2021. máj. 15. 01:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Ez az "állatokat szeretem, de az embereket nem, mert az emberek megbántanak, de az állatok nem" egy kib****tt nagy önámítás és álszent hozzáállás szerintem.
2021. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is. Lehet hogy ha a kutyátok vagy macskátok tudna beszélni, elküldene a búsba’ :DD
2021. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
Azt gondolom róla, hogy rossz körökben mozog és emiatt már kétségbeesett. Igen, sok az undorító ember, de nem mindenki az. És lehet lepontozni, de nem normális dolog teljes mértékben kerülni a szocializálódást. Itt most nem arra gondolok, hogy hetente járjon bulizgatni, de aki szinte soha semmilyen kapcsolatba nem lép másokkal, az nem egészséges dolog. És sajnos a kérdésben leírtakat leginkább ilyen emberektől hallottam. Szeretik az állatokat, minden erejükkel segítenek rajtuk, ami nagyon becsülendő. DE! Mindenkit utálnak, elítélnek, kiforgatják a szavait, rosszindulatúan állnak teljesen ismeretlenek felé is és ez viszont szerintem nagy probléma. Tudom, hogy ezért is meg fogtok kövezni, de a menhelyeken különösen sok ilyen valaki van. Mondom ezt mentett kutyákkal, cicával és egykori ideiglenes befogadóként.
2021. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pacsi, üdv a klubban.
2021. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Nesze nektek :D

2021. máj. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!