Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a leggusztustalanabb szokásod?

Mi a leggusztustalanabb szokásod?

Figyelt kérdés
Csak őszintén bármit úgy is névtelenül megy

2021. máj. 18. 08:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam túrni az orrom; zuhanyzás közben mindig pisilek
2021. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
66%
Körültekintés nélkül, bárhol, bármekkora nyilvánosság előtt hangosan szellentek. És nem érdekel mások véleménye.
2021. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
51%

#5-#10-#12 számomra a legjobb xD

Imádtam a válaszaitokat xD


Hogy én is mondjak valamit...


Nem én! A barátom!

Sőt, ha jobban bele gondolok, a barátom barátja csinálja ezt a megmagyarázhatatlan dolgot.


Ugyanis, (nem én), azt csinálja, hogy amikor fingania kell, akkor beteszi a mutató ujját függőlegesen a farpofái közé, és amikor eldurran petárda, még ott tartja az ujját egy kicsit, így nem jön ki a szabadba a tojásos aroma, illetve így "beszagosodik" az ujja, és utána jó mélyet szagol rajta, és saját bevallásom szerint, akarom mondani, BEVALLÁSA szerint (neki) olyan szaga van, mint a fornettis pogácsán lévő odapirult sajtnak. XDDDDD


Tehát, ez nem én vagyok...


És hiába furi és undi szokás ez, de kifejezetten szereti ezt csinálni xD

Akár társaságban is.

És olykor elég vicces, amikor csak egy egészen kicsi maci dörmögés után hátra nyúl, majd letüdőzi a mutató ujját xD

2021. jún. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Vannak még gusztustalan szokákos valakinél sunyiban ? :D

Mert itt aztán fény derülhet rá!! :D

2021. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ha eláll az orrvérzésem, utána mindig kihúzom és bekajálom az alvadt vérrögöt. Szerintem fincsi, élvezetes, mások szerint pedig állati gusztustalan, ezért ma már csak suttyomban csinálom.
2021. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
30%

A 13as miert lett leszavazva ?

valaszolt a kerdesre rendesen😂😂

2021. okt. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
És Te 16-os, miért nem nyomtál neki egy zöldet? Mert azt az egy 75%-ot tőlem (15) kapta!
2021. okt. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Mindenféle troll meg elborult-elmeszülemény kérdéseket tippelek ki a gyakorikérdéseken, és igyekszem jó szaftos válaszokkal tarkítani a felhozatalt!
2021. okt. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

En speciel nem szoktam nyomkodni egyiket sem csak fura hogy 40%on volt egy "leggusztustalanabb szokas"os kerdesben 😂

hat pont olyasmit kellene ide irkalni nem ? 😂😂

De latom valami vereb engem is lenyomott 50re. Es a te altalad emlitett 75 is mar 60on van de mind1.

2021. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Pisilés közben túrom az orrom.

L

2022. aug. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!