Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek így magammal??

Mit kezdjek így magammal??

Figyelt kérdés
régen nagyon sokat edzettem pontosabban 10 évet majdnem edztem aztán kihagytam sok dolgon keresztül mentem életem során ,de mit tegyek ?? ugye edzéshez szedtem egyéb doppingokat sajnos ami lehet valamit elrontot ugyanis szédülni szoktam mikor felálok hirtelen pontosabban amugy szívizimserkentő értágíttó gyóygszert szedttem : Most is edztem othon sulyokkal és amikor nagyob intenzitással probáltam edzeni hirtelen rosz gondolatok jöttek hogy elharpom a nyelvemet így sajnos nem tudtam nagyobb erőt kifejteni: félek hogy elkap az epilepszia amúgy is skizofréniám van sajnos mit tegyek ?
2021. máj. 18. 22:56
 1/2 anonim válasza:

Lehet hogy orvoshoz kellene menned. Mármint hogy mondjuk egy nagy kivizsgálást csináljon .

És úgy el kezdeni egy kisebb edzést.

2021. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát hosszú ez sajnos évekig kezeltek engem antipszihotikummal is aminek nagyon ellen voltam nagyon elviselhetetlen érzés volt rajtam mivel nincs a gyóygszer így hál az istennek elmult az a tünet!!
2021. máj. 18. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!