Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon fura kerdes.Akarmilyen...

Nagyon fura kerdes.Akarmilyen tarsasagba megyek mindig minden fiu rámindul,össze akar velem jönni,rámír.Miert van mindig ez?

Figyelt kérdés

En csak tenyleg baratkozni akarok nem akarok semmilyen kapcsolatot sem,eleve nem is olyan reg szakitottam.

Megirom/megmondom nekik hogy nem nem akarok semmit de nem hagynak beken pedig tenyleg jol erzem magam veluk de csak baratilag.Mar nem oltozok ugy ahogy szoktam nem is merek semmi csinosat felvenni,frufrut vagattam hogy kicsit legalabb el legyek ugymond rejtve...nem tudom hogyan kezeljem mar ezeket ..valami tipp?Nem

Tudom mi jar ilyenkor a pasik fejeben mikor nyiltan elutasitom de csak nem hagyjak abba?Nem is erzem magam kulonosen szepnek vagy barmi


19/L


2021. máj. 19. 14:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Húgom is ezzel a problémával küzdködött mindig is. Nem érti miért akarja mindenki felszedni. Persze külső szemlélőként látom, hogy túlságosan felhívja magára a figyelmet már az öltözködésével is, kacérkodik állandóan, flörtölget mindenkivel.... és mikor én ezt elmondom neki, akkor nem hiszi el. Mondja, hogy nem mondjam már, hát ő semmi ilyesmit nem tesz, ő csak lazán, kedvesen elbeszélget velük. Vagyis ő nem veszi észre, hogy amilyen az ő stílusa az valójában a felkérő keringőre. Elképzelhető, hogy te is ilyen vagy, hogy nem is tudsz róla, de a viselkedéseddel azt üzened, hogy szabad a pálya. Aztán ha így van, akkor hiába írod nekik, hogy nem lesz semmi, ha a viselkedéseddel mást üzentél. Azt hihetik, hogy csak játszod a szendét. De persze ez csak egy a sok lehetséges okból. Lehet nálad teljesen már a történet
2021. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Valószínüleg tetszel a többieknek.
2021. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!