Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok hogy lehet ez?

Mit gondoltok hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az, hogy mindenben elveszítettem a hitem, csak a sportban nem? Kvázi magamban is már nem hiszek egy ideje, nem tudom mennyire közel állok, hogy feladjam az egészet. Valahogy az élsportban viszont továbbra sem adom fel, és magamtól csinálom.

A szorongás depresszió mellett valahogy. Talán azért mert ez maradt csak? Néha nehezemre esik nekiállni, de valahogy a nap végén mégis úgy fekszem le, hogy megtettem mindent, és nem adtam fel.

Kíváncsi vagyok unblock a véleményekre, hogy hogyan lehet ez. 19/F



2021. máj. 20. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a sportban mélyen gyökeredző igazságot találtál meg magadnak.
2021. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszihólogs, nem minden szarért kell elmenni, beszélgess el haverjaiddal ha vannak.
2021. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sporttal ki lehet belőle jönni, sokan mondják. Nyilván magamban kevés,marad a folyamatos harc magunkkal.
2021. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A sport tiszta helyzetet teremt. Nincs magyarázkodás minden eredményért tenned kell. Míg az életben kimagyarázzuk és nyerők vagyunk. Sztem ez nálad menekülés a sportban vagy magabiztos. Tudatosan megfordíthatod. Azt írod élsport. Akkor közel jártál már a teljesítőképességed határához, innen pedig bármire képes lehetsz a való világban. Valahogy így. Elég benned a tudat hogy képes lennél habár nem teszed meg. De majd idővel.
2021. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!