Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha elkerülő kötődésű stílusom...

Ha elkerülő kötődésű stílusom van, soha nem lesz normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sokáig nem jöttem rá, mi lehet velem a gond, miért nem volt még normális, hosszabb kapcsolatom 30 éves átlagos nő létemre. Míg egy könyv olvasása közben jöttem rá, ahogy néztem az egyes kötődési típusok jellemzését, hogy én elkerülő vagyok. Viszont nem értem hogy lettem az, mikor teljesen normális gyerekkorom volt, még el is kapattak. Mitől alakulhatott ez ki nálam akkor egyáltalán? Hasonló cipőben járók, nektek lett normális kapcsolatotok?


Találtam egy cikket is:

[link]

Ebben is minden igaz rám.:(

Ahol felsorolja pontokba szedve, hogy mi jellemzi az elkerülően kötődő típust, azok is mind.


2021. máj. 21. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok, de én tudom az okát. Nincs/nem is volt még sosem kapcsolatom, a barátságok is csak kezdeményezések voltak, nem lett belőlük semmi, kifulladt. Rendszerint megijedek, ha közeledik valaki.

Nehéz ezen túltennie magát az embernek, ki kell gondolnia, hogy mit szeretne elérni, mi a vágya, vagy épp eldöntenie, hogy akar-e változtatni ezen, vagy sem? Meg kell próbálni egyszer, és nem feladni egyből.

Nemrég egy levelezésbe kezdtem itt valakivel, ami tartott májusig. De addig kitartott, és nem tudom, miért akadt el, pedig nem léptem rosszat.

2021. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam többször is, nem ment.
2021. máj. 21. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!