Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legidegesítőbb/undor...

Mi volt a legidegesítőbb/undorítóbb dolog, amit a tömegközlekedésen láttatok?

Figyelt kérdés
Írjatok sztorikat, vagy azt amit a legjobban gyűlöltök a Budapesti tömegközlekedésen.
2021. máj. 21. 19:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%

1) 10 év körüli kisfiú túrta az orrát majd elpöckölgette

2) hajléktalan összesz..rt nadrággal, frissen

3) valaki kabátját madár sz..rta le, és úgy ült a buszon

4) csaj reszelte a körmét

5) ilyet szerencsére csak bkvRÓL láttam, h este-hajnalban mentem haza kinézek az ablakon, és egy pali ott veri a kocsijában


+ellenőrök, de csak mert akiktől félnek nem kérik el a jegyet. Érdekes módon mindig fiatal lányok/idősebb nők a célpont...

2021. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Undorító dologra nem igazán emlékszem, idegesítőnek talán a részeg egyedeket tudnám mondani, akik hangoskodnak magukba, és neadjisten még a többi utasba is belekötnek. Akkor mindig azon kell izgulnom, hogy nehogy engem is kipécézzen.

Valamint ez már tényleg csak egyéni szocprob, de engem fel tud húzni, mikor előveszem a könyvem a buszon, hogy olvassak, és akkor tíz alkalomból legalább kilencszer egyből elkezd a közelben valaki hangosan telefonálni :D

2021. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hű, azthiszem a fingós gyerek, aki állandóan a buszon engedi ki magát.
2021. máj. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Engem az is idegesít, amikor felszállnak a csövesek és kéregetnek. Sőt, van az agresszív fajta, aki rád akarja erőszakolni az újságjait, és ha nem veszed meg tőle, akkor káromkodik meg lehord mindennek.
2021. máj. 22. 03:16
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az durva volt, amikor alattam hengerfejes lett a busz.

...de így is elment a végállomásra ;) mert az Ikarus még így is megy.


De a CNG-s Van Hool-ok állandósult lefulladás-rohama baromira tudott idegesíteni nyáron. Elvileg már kivonták őket, hálaisten.


A többit már leírták. C típusúak, alkeszek, hajléktalanok, hangos ukrán vendégmunkások, kétes arab/néger arcok, cukros bácsik, harcinyuggerek etc.


Utálok tömegközlekedni!


21F

2021. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%
A buszon vágta a körmét
2021. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Cukros bácsik, tényleg. Annyira para, amikor felszállnak ilyen kétes alakok. Rengeteg van belőlük, honnan van ennyi elmbeteg?
2021. máj. 22. 17:45
 18/21 anonim ***** válasza:
91%

Legundorítóbb:

Egyszer gimibe menet egy beteg (szemében látszódott), 40+-os hapi rám nyomult a buszon, de mindkét értelemben. Totálisan bepánikoltam, és egy nő üldözte el mellőlem, amiért hihetetlenül hálás voltam. Pedig semmi feltűnő nem volt rajtam, teljesen átlagos, felejthető a külsőm.. ijesztő volt. (nem kérek privit, bocsi)


Legidegesítőbb:

-amikor távolságibuszra felcsődül egy fél osztály (kis túlzással), zenét bömböltet, kiabál és telezabálja a buszt, de valahogy egy kb. 3 méter sugarú körben

-amikor hihetetlenül büdös ember ül mellém

2021. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%

3as villamoson üldögélve, frankón bepisilt egy hajléktalan.


Hányó részegek (szerencsére eddig "csak" megállóban)


Drogosok (vezető el se indul amíg mi utasok le nem szállitjuk... pff)


Kéregetőnek sose adok, akárminek is nevez, nem akarom hogy odaszokjon.


Vértócsa a villamoson,vérnyomok a kapaszkodókon....


Nagyban köhögő/taknyos emberkék.


Néha inkább ablknak kéne fizetni, hogy vele utazzak....

2021. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mifelénk rendszeresen össze van hányva a busz és szét vannak dobálva körülötte a cigatettacsikkek.

Viszont az mégis miért undorító, ha valaki levágja vagy reszeli a körmét?

2021. okt. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!