Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meddig kell hordani még...

Meddig kell hordani még maszkot a tömegközlekedésen ? 40 fokban jó lesz hordani. Miért nem törlik el ? Csodálkozom, hogy Kari Gerinek eszébe jutott ez a dolog.

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 14:06
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
19%
Karigerinek más baromság is eszébe jutott már... :-//
2020. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
53%
Ez NEM Karácsonyi ötlete, másrészt szerintem jobb, mintha a fél ország kórhában kötne ki.
2020. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
76%
Már most se hordják...
2020. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk vidéken a buszokon szinte senkin nem láttam maszkot. Én felvettem, de elég hülyén nézett ki, hogy csak rajtam volt, ezért én is levettem. A buszvezetők nem szólnak érte, gondolom már nekik is elegük van belőle.
2020. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:
88%
nem tudom miért kell lepontozni, amikor az igazat mondom.. Rajtam van egyedül maszk a buszon, a többiek nem hordják, a sofőrt mg nem érdekli, hiszen ő se hordja.
2020. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
3%

Vizezd be és úgy tök jó.


Engem a kézmosás zavar.

2020. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
56%
Egyre többen jönnek rá, hogy hülyeség, nemcsak az utasok, hanem a személyzet közül is. Mifelénk általában már a kalauzok is az állukon hordják. A maszk többet árt, mint használ, és csak a pánikkeltés érdekében vezették be.
2020. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
33%

Remélem minél tovább, nekem még csak most kell elkezdenem újra naponta tömegközlekedni, sajnos már sokan nem húzzák fel. :(

(Pedig nálunk még légkondis is minden vonat, még mielőtt a 40 fokba akarna belehalni bárki...)

Mi köze amúgy ennek Karácsonyhoz?

2020. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
35%

Emberek, attól, hogy nálunk nem hullottak az emberek halomra, a vírus még veszélyes. Nagyon nem kellene félvállról venni.


Ráadásul egy JÓ MINŐSÉGŰ maszkban tényleg nem kényelmetlen utazni, kipróbáltam, tudom miről beszélek.

2020. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
50%

#9 Csak annyira veszélyes, mint más egyéb fertőző betegségek, mint egy nátha vagy egy influenza. A statisztikák megtévesztőek, mert a halálozásoknál nem azoknak a számát tüntetik fel, akiknek a koronavírus okozta a halálát, hanem azokét, akik koronavírussal megfertőzve haltak meg, bármilyen okból (ebbe még a baleseteket is beleveszik). Több országból származó információk szerint előbbi szám 15-30%-a lehet az utóbbinak. Ezeknek az embereknek pedig egyéb betegségek miatt annyira le volt gyengülve a szervezetük, hogy gyakorlatilag bármilyen fertőzésbe belehaltak volna.

A huzamosabb ideig tartó maszkhordás viszont kifejezetten káros, mert a saját kilélegzett levegődet szívod vissza, amiben sokkal kevesebb az oxigén.

2020. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!