Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők, ti szerettek...

Lányok, nők, ti szerettek kifejezetten nagy, bő kapucnis pulcsikban és oversized pólókban járni? Nagyon furcsának tartanátok, ha egy fiúnak ez pont, hogy bejönne, imponálna és tetszene neki, ha ilyen típusú felsőkben jártok?

Figyelt kérdés

Csak mert ugye nagyon sok férfinál derogál ez a fajta öltözködés egy lányon, és jobban szeretik a feszülős, többet mutatós darabokat.

Ha leírjátok az életkorotokat is a válaszotok végén, azt megköszönöm :)



2021. máj. 23. 19:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
83%

Jahh, hát szeretek néha trehánykodni, akkor ilyet veszek fel, de hosszútávon eléggé unalmas és öndegradáló lenne.

Én furcsállnám, ha a fiúmnak ez tetszene, túlgondolnám valószínűleg, de ez én.

2021. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, utálom ha lóg rajtam a ruha, a (normális mértékben) szűk, alakra szabott ruhákat szeretem, persze olyat nem veszek fel, ami előnytelen. Ugyan már harmincas vagyok, de ez mindig is így volt.
2021. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
75%

31 évesen fura lenne rajtam az a tipikus oversized, nagyon tinis...

Nem ismerem ezt a korosztályt, de logikusan nézve: csomó lány mászkál az utcán ilyen cuccokban, ha olyan kevés srácnak jönne be, nem hordanák ennyien.

A kisugárzás számít hozzá, ha látszik vkin, hogy laza, van önbizalma, és azért hordja, mert tetszik neki a stílus, az be fog jönni sok fiúnak. Akin meg látszik, hogy azért hordja, mert depressziós, és gyakorlatilag elhanyja magát a saját testétől meg összességében önmagától, az sokkal kevesebb srácot fog vonzani. (Hasonló a hasonlót vonzza alapon lesz, akinek bejön, csak nagy esély van arra is ilyenkor, hogy a csaj lekoptatja a felé közeledőket.)

2021. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
81%
Miért van kiemelve mindig a kérdés?
2022. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
96%
Egész életemben így öltözködtem, mégis van pasim. Amúgy tényleg érdekes, hogy van srác, akinek ez tetszik. Nekem mindig sokkal fontosabb volt a kényelem, mint az, hogy megfeleljek másoknak. Aki szeret, annak így vagyok jó.
2022. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki olyan cuccban jár, amilyenben szeret, ha fel tudja vállalni. Ha a személyiség érik, vagy idősebb lesz az illető (kb. 35 felett), akkor már lehet hogy nem egyezik vele és akkor el szokta hagyni vagy nem úgy áll rajta mint régen.
2022. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Néha szoktam ilyet felvenni.Ha nincs kedvem öltözködni/összerakni normális ruhát, kinézetet. 16/L
2022. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
94%
Én is kicsit "idősebb" vagyok, 34 éves, szóval utcára nem venném fel az ilyen ruhadarabokat, mert nagyon tinisnek érezném, de otthonra elhordanám.
2022. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
94%
Én nem hordok ilyeneket,én szűkebb, testhezálló darabokat szeretem. Ettől függetlenül nincs bajom azzal ha valaki ilyet hord,sőt valakinek kifejezetten jól is áll. 23/N
2022. okt. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesen festenék a munkahelyen így. Szabadidőmben meg szeretek csinos lenni, én ezeket a darabokat nem érzem csinosnak, olyan hatása van, mintha otthoni ruhában mennék utcára.
2023. márc. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!