Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők, ti szerettek...

Lányok, nők, ti szerettek kifejezetten nagy, bő kapucnis pulcsikban és oversized pólókban járni? Nagyon furcsának tartanátok, ha egy fiúnak ez pont, hogy bejönne, imponálna és tetszene neki, ha ilyen típusú felsőkben jártok?

Figyelt kérdés

Csak mert ugye nagyon sok férfinál derogál ez a fajta öltözködés egy lányon, és jobban szeretik a feszülős, többet mutatós darabokat.

Ha leírjátok az életkorotokat is a válaszotok végén, azt megköszönöm :)



2021. máj. 23. 19:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
94%
Szeretem az oversized pulcsikat, mert nem kell alá melltartó.
2021. aug. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, mert olyankor fennakadok a kilincsen meg egyéb helyeken. Alváshoz max egy nagyobb póló. (Amit amúgy ritkán találok, mivel magas vagyok, helyből minden kicsi inkább rám.)
2021. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
66%
Nem számít, mert a 30+-ok próbálják kihozni magukból a maximumot, a fiatalabb generációról meg úgyse derül ki hogy fiú -e vagy lány! Ezt még megtámogatják a szabadelvű genderelmélettel.
2021. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
88%

Én pontosan ezeket hordom màr évek óta, pedig nem vagyok kövér, szerintem jó testem van meg teszek is érte, mozgok rendszeresen egészségesen tàplàlkozom. Ruhàban a kényelem diktàl nàlam.

Nem kedvelem a passzos cuccokat mert kényelmetlen, mellemet popómat nem mutogatom mert nem szeretem ha a férfiak méregetnek, benéznek, kifejezetten zavar. Szexi bő ruhàkban is lehet egy nő, minden a kisugàrzàson és önbizalmon múlik.

30 éves vagyok.

2021. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretném őket, de sajnos rajtam nem állnak jól a bő, lelógós ruhadarabok, gamine alkatú lány vagyok.
2021. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesek igy igen.
2021. okt. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék igen. Nem szoktam ilyeneket hordani, mivel szerintem ez kifejezetten a karcsú lányoknak áll jól, én meg egy tramplinak érezném magamat benne.
2021. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a bő fazont, ha méretben passzol, és nem azt érzem, hogy legalább másfélszer beleférnék.
2021. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

én nemszeretem magamon az extrabő dolgokat.

viszont hosszban érjen mindenképp egy bármilyen pulcsi a derekam alá; necsak épphogycsak elérje a derekamat, hanem takarja is teljesen, és még az alá is érjen, ha pl lehajolok cipőt kötni, akkorse legyen kint a derekam lehetőleg.

2021. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
*ja meg szal egy pólónak is a hossza azér' legyen jó.
2021. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!