Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van mindenki ráállva a...

Miért van mindenki ráállva a barátnő témára? Miért ütik az emberek általában olyasmibe az orrukat, amihez semmi közük?

Figyelt kérdés

Szinte akárkivel találkozok, legyen az régi ismerős, rokon vagy a szüleimnek valakije, első kérdésük, hogy "Hogy állsz a lányokkal?", "Van barátnőd?", "Nősülés kilátásban van?" vagy hogy "És az 'asszonyt' holhagytad?"

20 éves vagyok, nincs barátnőm, soha nem is volt. És ha mondom, hogy nincs, mindenki olyan szemeket merészet, mintha megöltem volna valakit. Én mondtam nekik, hogy valaha, mint minden tini, olyan 16-17 évesen nagyon szerettem volna egy párkapcsolatot, de akkor csalódtam, sok elutasítás volt és a tanulása menekültem. Azóta pedig a karrierem építem. És hiába mondom, hogy nekem ez a fontosabb, fogadják el, úgy kezelnek mint egy leprást. Pedig röviddel azután hogy betöltöttem a 18-at, édesanyámmal közösen nyitottam egy céget ami mára nagyon jól megy és fejlődik. Járok egyetemre, tanulok és próbálok minél magasabbra törni az életben. Nem értem hogy ez miért baj. Semmi bajom, ha másnak egy kapcsolat a prioritása, de nem értem miért bántja a környezetemet, hogy nekem nem. És nagyon bántó, ahogy emiatt a téma miatt kezelnek, illetve hogy folyton ekörül lovagolnak...



2021. máj. 23. 22:47
 1/4 Navajonkivagyok ***** válasza:
63%

A barátnő témára azért van ráállva mindenki, mert (előbb vagy utóbb) az egy egészséges életforma elengedhetetlen része. Lehet neked még nem most jött el az hogy az határozza meg a boldogságot, de egyszer az az idő is eljön.

Az meghogy mindenki beleüti az orrát mindenbe.. csak nézz a naptárra és megérted miért.

2021. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy vettem észre, hogy az ilyen kotnyeleskedő kérdések inkább az üres fejek kóboráramainak tekinthetők. Nagyon semmit nem akar, és ennyi a small talk, nem is törődik vele, hogy kellemetlen-e neked, vagy van a rosszabb fajta, aki célirányosan ilyenekkel szívat, és gondolatban popcornt rágcsál a zavart reakcióidon.


Pedig marhára nem kell foglalkoznod velük. El tudod terelni a szót. Ha vissza akar térni rá, akkor tisztázod, hogy eddig se volt semmi köze hozzá senkinek, esetleg rákérdezhetsz, hogy senki nincs az asszony mellett? Adja még az ívet rendesen? Lehet, hogy konkrétan rá kell még kérdezz, hogy rohadtul civilizált érdeklődésnek tűnik-e ugyanaz a téma, hogy leessen neki, hogy rohadtul nem az a kategória már.


Magánélet. Alapjáraton a kutya nem kéne kíváncsi legyen rá. Ha segíteni akarna, segítene. Ha érdeklődni akarna, óvatosan érdeklődne, nem bele a közepébe. Igazából az a gond, hogy kábé elfogy a téma a fejükből. Ha nem tanulnál jól, akkor az lenne a másik műsor, hogy mikor mész dolgozni. Kábé tapintani lehet, mennyit (ne) várj tőlük. Ne vedd magadra az egybitesek érthetetlen egyszerűségben megragadt inger-reakció mechanizmusait!

2021. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Az első egy idióta. Nem tudok mit mondani, ilyenek a magyarok. Mindenbe bele bírnak pofázni, de egy kicsit is intelligens országban fel tudják fogni, hogy ez nono.
2021. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Navajonkivagyok ***** válasza:
57%
Az első vagyok. Mi is a problémád?
2021. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!