Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valami negatív élményed,...

Van valami negatív élményed, tapasztalatod Jehova tanúi-val? Ha igen, mi az?

Figyelt kérdés

2021. máj. 24. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszu volna. Sajat csaladtagjaik eletet es maguket nyomoritjak meg eroteljesen.
2021. máj. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általánosan? Erőszakosak, manipulatívak.
2021. máj. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 qkker1 ***** válasza:
100%
Levakarhatatlanok.
2021. máj. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Anya egyik régebbi barátnőjét hálózták be, de elég szépen. Azóta, ha összefutnak, egyszerűen minden a vallásról szól, erőszakosan próbálja anyát is bevonni, aki nem hagyja. Viszont a nőci valószínűleg nem érti a "nem" szót.

Régen egy nagyon aranyos, visszahúzódóbb hölgy volt, most nagyon harsány, szóf.só lett, akivel alig lehet egy beszélgetést abbahagyni, és szó szerint minden a vallásról szól, mintha másról nem is tudna beszélni..

2021. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Csak a szokásos, volt már hogy ajtót nyitottam, mert pont csomagot vártam vagy épp munkába indultam amikor be akartak jönni és hiába mondtam, hogy nem érdekel, sietek, bújtak volna befelé, az egyik esetben a fickó a lábát is betette az ajtóba, hogy ne tudjam bezárni. Vagy volt hogy a buszon mellém ültek és nem hagytak békén, úgy kellett kifurakodnom hogy leszállhassak. Őszintén, tojok rá hogy ki miben hisz, ki milyen szektában adósítja el magát, leszarom. De amikor pofátlanul ráakaszkodnak idegenekre, na azt utálom.
2021. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező: "Van valami negatív élményed, tapasztalatod Jehova tanúi-val? Ha igen, mi az?"


Csak az van!!! Tiltanak mindent közben minden J.T. - i háznál és családnál ugyanúgy karácsonyoznak, kávéznak, teáznak, kóláznak, vért adnak műtétkor stb. stb. tehát az egész J.T.-i vallás egy nagy átverés, hitetés, álszenteskedés és képmutatás!!! Hagggyyyuk mááárr!!!


Mi a negativ?? A felsoroltak még haggyán, de amikor idézem az igéket a Bibliából és ő jön a saját alá nem támasztaható Új világ forditással na attól kiakadok! Újvilág forditás logika, értelem, nyelvtani szabály és értelemzés és következtetés nélkül... na ez a vég!!! És akkor nem tudom, hogy sirjak vagy nevessek!!!

2021. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Anyámék azok, próbáltak belenevelni. Szerinted ? Csak rossz tapasztalatom van....
2021. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!