Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne féljek a...

Mit tegyek, hogy ne féljek a telefonálástól?

Figyelt kérdés
Mindig zavarban vagyok ha valakivel beszélek telefonon, emiatt sokszor vissza kell tartanom a nevetést, mert én ha zavarba vagyok akkor nevetni szoktam, viszont ezt próbálom elnyomni magamban, és emiatt még hülyébb a hangom. Ha nem bírom tovább és elnevetem magam, akkor meg olyan kínosan érzem utána magam, hogy hú most de ciki voltam. :/ Persze nem olyan komoly témáról van szó, hogy ne nevethetnék, de akkor is rosszul érzem magam ezért, és folyamatosan gyülemlik fel bennem a nevetés amit visszafogok amennyire tudok, viszont emiatt mégjobban remeg a hangom. Mit tudok ez ellen tenni? Nagyon zavar.

2021. máj. 26. 12:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és az a fura, hogy ez csak abban az esetben van, ha egyedül vagyok telefonálás közben. Ha mondjuk a suliba kéne felhívnom valakit, vagy egy olyan helyen ahol sok az ember, akkor egyáltalán nem paráznák rá a telefonálásra, meg ott szerintem nem szoronganék ennyire, hogy elnevetem magam. Szerintem azért, mert a többi ember körülöttem elterelné a figyelmemet, de úgy, ha a szobámba vagyok egyedül és úgy telefonálok akkor nincs semmi ami elterelné a figyelmemet. :(
2021. máj. 26. 12:41
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Telefonálj sokat és engedd el magad.
2021. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne nevethetnél? Nyilván nem hangosan nyerít az ember, bár az is megesik, de akinek alapbeállítása a nevetős kommunikáció nevessen csak.
2021. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha sokat telefonálsz, egy idő után hozzászoksz.
2021. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3, igen amúgy én élő beszélgetés közbe is szokszor mosolygok, meg nevetek. Én alapból ilyen nevetős, mosolygós csaj vagyok, de ha zavarban vagyok akkor mégjobban ilyen vagyok.
2021. máj. 26. 14:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Írj priviben, meg adom a számom, és hívj fel gyakorolni :D



Amúgy gyakorolni kell, sokat telefonálni, amíg olyan rutin lesz, hogy elfelejtesz zavarba jönni.

2021. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha nevetsz :) Szeretem az ilyen csajokat :)


Talán gondolj arra, hogy ha saját családod lesz és fontos telefonhívást intézel, akkor milyen fontos az, és hogy vannak fontos helyzetek (akár orvost, akár munkahelyet hívsz), amikor muszáj helytállnod, bátran és felnőttesen kell viselkedned. Talán az segíteni fog :)

2021. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tanácsot! :)
2021. máj. 27. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!