Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Hogy derithetném ki azt hogy nézek ki valójában?

Sok helyen olvastam, hogy a tükör torzít, valahol pedig azt ha vízszintesen tartod a telefonod hátlapi kamerával az vissza adja azt ahogy mások látnak téged de most olvastam, hogy ez is hülyeség.

Akkor mégis, hogy nezhetnem meg mások hogy látnak?Nagyon kíváncsi vagyok rá.

Vagy az az igazi mikor más fényképez le?

Köszi a válaszokat!



2021. máj. 26. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom,de szerintem inkább esetleg kamerával felvéve, ott talán látszik, amikor, ahogy fordul az arcod; mondjuk okés, általában ott is két D-be vagy vetülve a 3D-ból; de szerintem akár mondjuk lehet jó; de mondjuk ha lenne egy hologrammod saját magadból az menő lehetne. Vagy pl valaki csináljon rólad egy szobrot. De mondjuk lehet, hogy akár milyen ügyes is a szoborkészítő,nem lenne pontosan ugyanoylan, mint te. Amúgy szerintem a tükörben nincs lényeges torzítás; nézd meg egy ismerősödet a valóságban, meg mondjuk a közösségi oldalas fényképein, és hasonlítsd össze, hogy mennyi a valósághoz képest a fotón az eltérés. Amúgy szerintem lényegileg tükörben ugyanazt látod, amilyen vagy; csak ha mondjuk telefonos hangrögzítővel veszed föl a beszédedet, akkor tök más hangszíned van, mintahogy eredetiben hallod; de most már mondjuk ha bemész talán egy énekes stúdióba,ott mondjuk pl tudod hallani úgy, ahogy valójában szól, hogy tiszta legyen a hang.
2021. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és előlapi kamerával készített képekre is igaz ez?
2021. máj. 26. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nemtom, én nem értek ezekhez a kütyükhöz, de én magadat felvenni videófelvételre gondolom

A többieket meg a valós, 3D-s, létező énjüket összevetni az Instás kinézetükkel; ilyesmik.

2021. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ismerőseimen azt vettem észre, hogy ugyanúgy néznek ki a valóságban is mint a képeken, érdekes.
2021. máj. 26. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor valószínűleg te is!! :)
2021. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
*meg pl ha tükör előtt fotózza magát,hogy a tükörképét fotózza le; akkoris gondolom, ugyanolyan. :):)
2021. máj. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Leteszed a telódat a lakásban különböző helyekre szemmagasságba úgy, hogy megy a videófelvétel, és mászkálsz előtte, teszed a dolgodat úgy, ahogy amúgy is tennéd. Aztán visszanézed. Ezeken a felvételeken pont úgy fogsz kinézni, ahogy mások látnának.
2021. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!