Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy sok férfi...

Miért van az hogy sok férfi olyan erősnek hiszi magát? Hogy bárkit elver stb.. Kemények úgy szemeznek is az utcan. Miért nem szerényebbek és szorítják vissza ezt a primitív ősi kifejezesmódot?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
A nők egy része erre bukik
2021. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"primitív ősi kifejezésmód"


Mert pontosan az, ami, tudatalatti magatartás.

2021. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy sec alatt el kell dönteni a dominanciát
2021. máj. 29. 14:44
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát ezzel a nyavajgással te már kimutattad h nem vagy domináns...
2021. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyet nem érzek, pedig nem vagyok sem bunyós, sem nagydarab. Olyan van, hogy van 1-2 primitív figura aki fenyegetőnek vagy veszélyesnek tűnik, de nem azért mert tartanék tőle hogy leütne, hanem mert lehet van nála pl. valami kés és simán szétszurkál.
2021. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem agyalta meg őket valaki, aki tényleg kemény, csak nem látszik rajta.
2021. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Egy sec alatt el kell dönteni a dominanciát":

Már miért kellene egyből eldönteni? Ezt egy nő vs. férfi felállásban is így gondolod?

2021. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Primitívebb embereknek nincs más eszközük.És lehet,hogy a suliban mindig elvették a szendvicsét a nagyobbak.Ezt nem viccből írom,sok ember az ilyen sérülések miatt lesz arrogáns,kötekedő felnőtt,lehet akár nő is az illető.
2021. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jártam pár évet küzdősportolni(k1, ökölvívás) nem azért hogy keressem a bajt, csak hogy azért még is tudjak valamit ha a helyzet úgy kívánja. De valójában nem volt rá soha szükség. Rájöttem, hogy sok embernek csak a szája nagy. Aztán amikor 'kihívod hátra' akkor meg becsicskul szóval erről ennyit. Tény és való hogy sok primitív bunkó van. Dolgozz rajta, hogy ki tudj állni magadért. Nem biztos, hogy bárkivel elbánsz, de nagy előnnyel indulsz ha van valami a tarsolyban. Egyébként az utcán szembe jövők tekintete és viselkedése mindent elárul, figyelj ezekre is. 30/f
2021. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!