Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Küldenétek még olyan embernek...

Küldenétek még olyan embernek az anyagot, aki hetek óta nem jár tanfolyamra mert nincs kedve?

Figyelt kérdés

Eleinte úgy voltam vele, hogy mivel nem tudott jönni, szívesen leírtam neki, hogy mit vettünk aznap, mi a házi. Most viszont már lassan 2 hónapja nem is jön, de tőlem kéri az anyagot. Igyekszem normális időben lefotózni, összeszedni neki, hogy fel tudjon készülni következő alkalomra, de rendszeresen a tanfolyamos nap reggelén szól, hogy ma sincs kedve jönni és elküldeném az anyagot?

Van értelme így küldözgetni neki a dolgokat?

(Nyelvtanfolyamról van szó, felnőttek vagyunk)


2021. máj. 29. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Kizárt.
2021. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem is válaszolnék neki.
2021. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon palira vesznek téged, ne engedd.
2021. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mivel nem ismertük egymást a tanfolyam elején, úgy voltam vele szívesen segítek neki, hiszen én is szorulhatok segítségre ha beteg leszek, vagy közbejön valaki. Én eddg az összes alkalommal ott voltam szeptember óta (online is!) pedig sokszor nekem sincs kedvem hozzá munka után még este.
2021. máj. 29. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem. Ha nincs kedve bejárni akkor semmi értelem, mert nyilván annyira is érdekli őt az egész. Ha néha napján azért nem jár be mert dolgoznia kell vagy más egyéb dolga van vagy beteg megértem, de így hogy konkrétan kimondja hogy nincs kedve akkor semmi értelme az egésznek mert így elvégezni sem fogja. Neked is csak az időd megy el erre értelmetlenül, Őt meg nyilván ennyire érdekli. Nem tudom hogy nálatok mennyire nézik ki jár be és ki nem, nyilván aki nem jár be annak valószínű nem is fogják engedni hogy vizsgázzon.


Én biztos nem küldeném el neki, ha ennyire kell neki az anyag akkor szépen járjon be.

2021. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
balekot csinálsz magadból.
2021. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5: Mivel felnőttképzés, és kifizettük, így nem szólnak azoknak akik nem járnak. A fele csoport már nem jár hetek óta. Persze többen mondták, hogy nyár végén ők nem fognak vizsgàzni menni.

Én úgy vagyok vele, ha beiratkoztam és fizettem érte, akkor végigcsinálom. Jól jönne a nyelvvizsga!

Igazad van a leírtakban. Csak nem tudtam, hogy mondjam meg neki. 😞

2021. máj. 29. 16:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mondd meg neki, hogy nem látod rajta az igyekvést, így te sem akarsz többet fáradni a másolásokkal. És leteszed.
2021. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt neki hogy megbetegedtél és nem tudtál bemenni. Ezt eljátszod pár alkalommal és nem fog kunyerálni.
2021. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta se jött. Tegnap is azt hazudta, hogy fog jönni, de gyorsan el kell szaladnia valahova előtte. Én nem írtam neki már, hogy mi volt a tanfolyamon. Teljesen felesleges. Gondolom nem fogja befejezni, annyi kimaradt már neki.
2021. jún. 18. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!