Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 5 éves érettségi találkozón...

5 éves érettségi találkozón mire számítson az ember?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Az osztálytársaira főleg.
2021. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Kikúrt nagy berúgás, orbitális dzsandázással megfűszerezve...
2021. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Ki milyen sok mindent ért el az életében, hatalmas nagy fényvesztésekre, mellveregetésre és hazugságokra. Még a bolti eladó osztálytárs is képes egy cimkézett drága ruhát felvenni és hazudozni egyet, hogy ügyvéd, hogy irigykedjenek a többiek. Csacskaság az egész, én el se mentem egyre se.
2021. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert 5 év nem sok idő, sokan még az alapképzést sem végzik el ennyi idő alatt.
2021. máj. 31. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Azért 5 év alatt illene egy alapképzést elvégezni...

Amúgy dicsekvésre és jópofáskodásra lehet számítani.

2021. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Sok egyetemi és kollégiumos sztori

Diplomával dicsekvés (ennyi idő alatt már a mester is meglehet)

Szakmai sikerek, munkahely

Simán lehet, hogy valakit eljegyeztek, esküvő, gyerek stb.


Aztán persze gimis emlékek felidézése, ivás, stb.

2021. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Én nem voltam, de az egyik volt osztálytársam mesélt róla. Egy vacsora volt egy helyi étteremben, eleve kevesen mentek el tőlünk és igazából mindenki csak azzal beszélgetett, akivel amúgy is jóban volt. Nálunk nem nagyon volt gimiben sem egy összetartó közösség, nem nagyon voltak közös élmények, emlékek stb., szóval az osztálytalálkozó sem egy ilyen nagy összeborulás volt. Azt mondta, hogy mindenki elbeszélgetett valakivel, hogy mi újság és mi van vele, ettek-ittak és mentek haza. Szóval az elmondása alapján nem volt semmi különleges, nagy dicsekvések sem voltak (a többség nálunk még tanul, páran dolgoznak, egy-két embernek van gyereke..... nagyon nem is volt mire dicsekedni és 5 év nem olyan hosszú idő, senki nem változott nagy mértékben), max. később kibeszélték egymást. Igazából ennyit tudtam meg róla.
2021. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!