Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted belefer ha egy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted belefer ha egy 22 eves hajt egy 13 - 14 evesre?

Figyelt kérdés

Mostanaban eleg sok ilyen esetet latok, ahol majdnem 10 ev korkulonbseg van es ebbe bele megy sok lany.


Szerintem eleg gusztustalan kihasznalni a korkulonbseget (fiatalabb lanyoknak gyakran bejon ha egy igazi "felnott ferfinek" tetszik) es a tapasztalatlansagat a lanynak.


2021. jún. 1. 21:16
A kérdező szavazást indított:
Nagyon nem fer bele, a srac csak kihasznalja a lany tapasztalatlansagat es a korkulonbseget
Meg epp hogy belefer
Belefer
Boven belefer
74 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
10%
A 13 éves nem fér bele a 14 igen.
2021. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Mi az amibe a 13 eves nem fer bele a 14 eves meg igen?


A legalis szexen kivul?

2021. jún. 1. 21:19
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
A 22 éves szimplán nem normális, hogy képtelen korabeli lányokkal ismerkedni.
2021. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Ez nettó, azaz színtiszta pedofília.
2021. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Na latva egy kommentet meg a szavazatok tobbseget orulok, hogy nem vagyok egyedul ezen a velemenyen.


Hihetetlen, hogy ilyen gyakran megtortenik ilyen...

2021. jún. 1. 21:23
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
22 évesen 16 alá szerintem semmiképp nem kéne mennie, de még a 16 is elég necces mivel teljesen más életszakaszban vannak. A 16 éves még kb 10. osztályos a 22 éves meg lassan végez az egyetemen vagy akár már dolgozik. Na most a 13-14 éves az 7-8.-os, ha valaki ebben nem látja a gondot akkor azzal az emberrel is elég nagy gond lehet. Oké hogy 14-től legális de attól még kicsit sem normális véleményem szerint. Azzal még nincs gond hogyha a fiatalabb félnek bejönnek az idősebbek, szerintem minden lánynak van ilyen az életében de a 22 éves pont azért felnőtt mert nem megy bele ebbe. Nem tudom ki tudna 22 évesen egyenrangú társként tekinteni egy 7.-esre.
2021. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

6-os


Teljesen ugyanezen a velemenyen vagyok.


De ha beirom ilyen kiehezett 22-evesek ferfiak tini kategoriaban feltett kerdeseihez, hogy fejezze be meg hogy ez rohadt gusztustalan es szanalmas, akkor valamiert egybol leszavaznak.


Gondolom ilyenkor jonnek elo a hasonlo alakok meg a 14 - 16 eves lanyok hogy bizonygassak marpedig ok milyen erettek egy 22 eveshez...

2021. jún. 1. 21:29
 8/26 anonim ***** válasza:
23%
29 vagyok mostanában tetszett meg egy 14 éves lány,megláttam élőben komolyan elgondolkodtam magamon :D még a melle se nőtt ki,segge sem volt...ezt leszámítva tetszett,de biztos vagyok benne hogy van valami bajom :D
2021. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Gondolkodni sem egy szep dolog ilyenen... remeljuk vissza tudod fogni magad...


De az mar egy teljesen mas szintre viszi a dolgot ha odamesz hozza es elkezdessz udvarolni neki, aztan meg is kefeled.

2021. jún. 1. 21:33
 10/26 A kérdező kommentje:

Eddig 12 szavazobol 2 ugy gondolja hogy ez teljesen oke.


2/12 = 0.125 -> kb minden 100 emberbol 13 ilyen van.


Te jo isten...

2021. jún. 1. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!