Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy jellemem,hogy valami...

Van egy jellemem,hogy valami sérelmen nagyon nagyon sokáig fenn akadok,tőlem gyakran kérdezik hogy "még mindig itt tartasz"? Nagy probléma ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönetni már hogy ez nagy gond e....

2021. jún. 2. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért lenne probléma? Haragtartó vagy. Én is. Sok ilyen ember van, ez nem jellemhiba, hanem sajátosság.

És különben is, ismered a mondást: vázát egyszer lehet csak eltörni...

2021. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam.

Az a gond ezzel, hogy nagyon sok energiát elvesz olyan dolgoktól, amikbe érdemesebb lenne belefektetni... És a legszebb az egészben, hogy a sértő fél már rég továbblépett a dolgon és vidáman éli az életét,mintha mi sem történt volna.


Úgyhogy jobb ha te is azzal foglalkozol, ami előrébb visz. Képzeld el, ha már csak néhány hónapod lenne hátra.

Akkor is ezen rágódnál?

Mert valójában nem tudhatjuk mennyi időnk van hátra, ezt érdemes észben tartani...

2021. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!