Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki támadásként, ellenséges...

Aki támadásként, ellenséges viselkedésként éli meg mások bámulását, azzal van valami mentális probléma?

Figyelt kérdés
Aki kiakad azon és felháborítónak tartja, ha valaki elkezdi őt bámulni. Tekintve, hogy nem pozitív dolgok miatt bámulják, hanem mert furcsaságot látnak benne, és ez teljesen biztos.
2021. jún. 5. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális. Bármit érinthet kellemetlenül az ilyen.
2021. jún. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki látványosan megbámul másokat, az szellemi fogyatékos, vagy csak egyszerűen nem tanították meg neki kb 6 éves korában a szülei, hogy ilyet nem illik csinálni?
2021. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
A kérdező szerintem arra gondol amikor egy beherbálozott bidám bidámra ránézel a villamoson és egyből veszi elő a kést
2021. jún. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

A ciganyok szoktak ezen problemazni. Van naluk ilyen hiedelem,h szemmel veres,h megatkozod,ha sokaig nezed.


Itt talaltam en is:


[link]

2021. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
C kategóriásokat szokta ez zavarni.
2021. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
azert van kulonbseg akozott hogy valakire ranezel es az mar kezd is pattogni, vagy valakire hosszu perceken keresztul bamulsz. utobbi szerintem mindenkit zavar
2021. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki bamul, annak van valami baja, de elegge.
2021. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Tekintve, hogy nem pozitív dolgok miatt bámulják, hanem mert furcsaságot látnak benne, és ez teljesen biztos."


Ez a probléma,hogy szerinted a furcsaság az egyenlő a negatív dologgal.

2021. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!