Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit árul el egy lány személyis...

Mit árul el egy lány személyiségéről az, ha csak fiúkkal tud barátkozni, egyetlen barátnője sincs?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Azt hogy férfiasabb. Több a maszkulinitása( lehet rosszul irtam le angolul ugy van h masculinity)
2021. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Azt,hogy a lányokban nem bízik meg,mert lányok között előfordul az irigység,a versengés,a kibeszélés,fiúk társaságában ez nincs meg,náluk gondolom szintén max egymás között. Az is lehet,hogy eleve fiúsabb lány,ezt a kommunikáció vagy érdeklődési kör is mutathatja. Ami pedig szerintem (remélem) a legritkább,ha szereti magát tenni a fiúknak.


Nekem sincsenek már barátnőim,de nem azt jelenti,hogy nem is lesznek,lehet nála is épp ilyen szakasz van,hogy történt valami. A barátnők gyorsan el tudnak tűnni.

2021. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Csak fiú rokonai voltak, vannak?
2021. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Azt, hogy értelmes a csaj. A nők csak keverik a xart, pletykalnak, kombinalnak, főleg a másik háta mögött. Gondolom ez a lány nem szereti, ő inkább az egyenes beszéd híve.


Ha teheted nyomulj rá, csak nyersz vele.

(32N)

2021. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Általában az ilyenekről az jön le, hogy valami/valaki miatt szégyellik a feminin tulajdonságukat, azt hiszik, ha valami "lányos", az rossz, ciki, emiatt más, nőiesebb lányokat/nőket is lenéznek pusztán amiatt, mert ők pl. sminkelnek és/vagy nőiesebben öltözködnek a mindennapokban. Ők azok az emberek is, akikkel ha egy férfi bunkón viselkedik, letudják annyival, hogy "jó nagy bunkó ez az ember", aztán el is felejtik, de a nőkkel szembeni előítéleteik miatt, ha egyszer-kétszer pont egy másik nővel keverednek pl. vitába, már kivetítik az egész női nemre, hogy "a nők (általánosságban) olyan bunkók vele, mert biztos irigyek rá és versengenek vele a férfiakért", meg hogy "a nők akkora hisztis drámakirálynők".
2021. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De ilyenkor amugy miert pontoznak le? 1so voltam en egy tenyt irtam le tobbiek olyanakat irtak ami igy full random. Azert mert lanykent fiukkal baratkozik(csak ezt adtad meg, semmi tobb infot) miert kell olyanokat irni hogy lanyokban nem bizik meg meg ertelmes???
2021. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Nekem sincsennek nő barátaim. Általános iskolában volt 2, mindkettő hátba támadott. Nem bízok meg azóta a nőkben.

Azóta is azt tapasztalom (egyetem, munkahely) hogy a legtöbb alattomos, kibeszéli a másik embert, rosszindulatúak, főleg a többi nővel szemben.

Amúgy sincs közös témám velük. A legtöbb csak a párjáról, meg a kölykéről tud beszélni. Rohadt izgi.

2021. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én férfi vagyok, és itt sokkal kevesebb a pletyka, de azért előfordul.
2021. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!