Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nem akarnak gyereket! A...

Akik nem akarnak gyereket! A család / barátok mit szóltak hozzá?

Figyelt kérdés
2021. jún. 6. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátaim nem foglalkoznak vele, a családom meg persze próbált kapacitálni, hogy keressek má' valami csajt, de ők is csak amolyan félszívvel (3 lánytestvérem van, ebből már kettőnek vannak gyerekei, szóval nem fog kihalni a vérvonalunk abszolút).
2021. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Miért kellene ezt bárkivel megtárgyalni, aki nem a párod?
2021. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Semmi közük hozzá szó szerint!

Én nem akarok mivel nem vagyok anya típus, se metálisan se anyagilag nem tudnám biztosítani neki az életet és nem érzem szükségét..

Semmit nem szóltak, először kérdezgettek hogy "mikor lesz unoka meg nem akarsz már gyereket?" de mikor mindig mondtam, hogy NEM ergy idő után már elhallgattak és nem firtattak tovább.

Alapból nincs párom se főleg úgy, hogy a lányokat szeretem így alapból kacifántos lenne a dolog..

Aki normális és érett az megérti a döntést aki meg nem azt nagy ívben kerülni kell!

24L.

2021. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Barátok kb ugyanazon a véleményen vannak, a családból meg akinek elmondtam vagy tiszteletben tartja, vagy konkrétan betegnek néz, mert "a gyerekvállalás az élet része, nem akarni gyereket nem normális" :)
2021. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Fater lenéz azért h nincs.
2021. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
A barátnőim elmaradoztak mellőlem, mert ők lettek a nagy ősanyák akik miután kipottyantottak egy/több gyereket, már semmi más témájuk és életértelmük nem maradt, a családom viszont elfogadta, semmi bajuk a döntésemmel.
2021. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Metionin ***** válasza:
100%
A barátaimat nem izgatja, anyám hisztizett miatta egy ideig de aztán belátta hogy igazam van (ő se szereti a gyerekeket mégis szült, aztán alig várta hogy kijárjam a gimit és megszabaduljon tőlem). Anyós volt nehéz dió, görcsösen unokát akar, állandóan idegen gyerekek fotóit mutogatta ha találkoztunk meg random vette a kisruhákat és a gyerekkönyveket. Szerencsére most sógornőm terhes, meglesz az áhított unoka, hátha leszáll rólam végre.
2021. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azta. Nem semmi. Igazából tényleg senkinek semmi köze hozzá, mert ez nem az ő életük, hanem a tiétek. Nekem az anyám nem problémázik ezen, hogy nem lesz unoka. Nagyanyám meg helyeselte is, mert ő is megbánta hogy szült. Aztán olyan párt keresek magamnak, aki szintén nem akar... 26N
2021. jún. 6. 18:24
 9/16 anonim ***** válasza:
A család tudja az okokat, a miérteket, "barátaim" szerencsére nincsenek, a munkatársaimat meg nem izgatja a téma.
2021. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6%
3.vagyok ki a bánat pontozott le és mi véleményen érdekelne!..
2021. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!