Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vállalnak gyereket az...

Miért vállalnak gyereket az olyan szülök akik nem tudnak/nem akarnak anyagilag segíteni a gyereküknek?

Figyelt kérdés

A proli szüleim úgy vállaltak 3 gyereket hogy csak apám dolgozott minimálbérért annak idején.

Olyan szegénységben nöttem fel mint a templom egere.

Vagy 10 éve hatalmas szerencsével szüleim nagyobb vagyonra tettek szert amit passziv befektetésekbe toltak de persze attól a proli még proli marad agyilag és egy fillért se kaptok amig élünk felfogás,kitanultatok oldjátok meg a többit. Óriási kegyességböl meg lakni lehet velük lakbér fizetése nélkül.


Szóval úgy telnek éveim hogy itt ülök velük egy házban és évröl évre sporolok az átlagos fizetésemböl (magamnak fözök fött burgonya + tej,nem utazom,nincs semmi hobbim ami pénzbe kerül,ruhát 5 éve nem vettem,nincs autó STB)

És még így is évtized mire lehet saját ingatlan.


Csak néha elgondolkozom minek is vállaltak a semmire. Meg 20 év lemaradásom van egy átlagoshoz akinek normális szülei vannak.(suli elvégzése után saját ingatlan) még én leszek 40 mire oda jutok.



2020. jún. 14. 14:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell sajnaltatni magad, mas is van hasonlo cipoben. Te legalabb lakhatsz naluk. Nekem szuleim hazat vitte a deviza, 29 eves vagyok, 10 eve alberletben.


Mas vilag volt régen, felesleges szapulni oket.

2020. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
75%
Pech. A családját nem választja az ember, sajnos neked ebből kell kihoznod a legtöbbet. Annyit tudsz tenni, hogy te a saját gyerekeiddel majd máshogy viselkedsz.
2020. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy ha otthon lakhatnék és kaját kellene csak állnom, akkor havi 180ezret spórolnék havonta, mert ennyi rezsivel a lakás amit bérlek.


Helyedben inkább örülnék.

2020. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
78%
Azért nehogy már az legyen az átlag, aki a suli elvégzésekor saját ingatlant kap a szüleitől.
2020. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
82%
Na, ezzel a kérdéssel itt nagyon házhoz jöttél a lóf@szért asszem. xD
2020. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
60%

Tedd össze a két kezed, hogy ilyen szüleid vannak, és ne prolizd őket!!!

Minden esélyt megkaptál, akkor ne várd a sült galambot, hanem tegyél érte, baromira nem kap minden 20 éves ingatlant a segge alá, legfeljebb álmaidba.

2020. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
68%
Ja, és ha szerinted átlag a suli után az ajándék ingatlan, akkor el vagy tévedve.
2020. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
71%
Az átlag nem az, hogy a suli elvégzése után, jön a gyereknek a lakás. Azt viszonylag kevesen engedhetik meg maguknak. Az átlag az, aki úgy él, ahogy te is, míg nincs párja, otthon él, úgy gyűjtöget. Akik a legkevésbé szerencsések, mehetnek nulla támogatás nélkül albérletbe, és tarthatják el magukat. Na ők azok, akiknek még 40 éves korukra sincs saját lakásuk. Hozzájuk képest te előnyben leszel, de prolizd csak tovább a szüleidet.
2020. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
59%

Szerinted minden szülő proli,aki nem tud lakást venni a gyerekének ?

Emberek milliói laknak albérletben .. ja ,csak ott magadra kell főzni-mosni,meg pénzbe kerül ,az már nem tetszik gondolom .

Amúgy egyáltalán nem átlagos az,hogy a szülők lakást tudjanak venni a gyereküknek,nyilván aki megengedheti magának ,megveszi ,de én baromira nem azt látom,hogy ez lenne az átlag.

2020. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes. Mást nem támogat a szülője, mégis életképes.
2020. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!