Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az ami tartja benned a...

Mi az ami tartja benned a hitet, motivál?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy olyan helyzetben, ahol nincs még fény az alagút végén...
2021. jún. 9. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Jézus Krisztus
2021. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Semmi
2021. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Asszem csak megszokásból szoktam felkelni. Amikor kicsit jobb a hangulatom akkor szoktam tervezgetni meg reménykedni de úgy alapból tényleg csak megszokásból csinálok mindent és nincs olyan ami miatt kicsit is megfeszülnék.
2021. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Alkohol
2021. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Olyan alagútba eleve be sem megyek, aminek nem látni a végén a fényt...szóval többnyire sikerül ezt elkerülni.
2021. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit elvont lesz a valaszom, de a kerdes sem tunik tul konkretnak.


Ha nehez elethelyzetbe kerulok (mindenki definialja maganak a nehez jelenteset), akkor nem kezdek el a korulmenyeken ragodni, foleg akkor nem, ha azokra nincsen hatasom. Arra fokuszalok, hogy hogyan reagaljak ezekre a helyzetekre, mert erre viszont van hatasom.


Ez a gyakorlatban ugy nez ki, hogy altalaban a legstresszesebb helyzetekben is (nyilvan nem mindig, de az esetek tobbsegeben igen) sikerul racionalis donteseket hoznom es ilyenkor altalaban a javamra szoktak fordulni ezek az elethelyzetek.


Legutobb is szova tette valaki a munkahelyemen egy stresszes helyzetben, hogy tanitanom kene azt, ahogy megtudom orizni a nyugalmamat ezekben a helyzetekben.


Szoval nekem boven eleg az, hogy megfelelo merlegeles utan a szerintem legoptimalisabb donteseket probalom meghozni. Ettol tiszta szokott lenni a lelkiismeretem.

2021. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kérdés.

Régen pl sok tervem volt,azt hittem majd én megváltom a világot,ezt meg azt csinálok, be járom a világot,utazgatok stb..

Munka miatt utazgattam is,mezei sofőrként,hát mit ne mondjak elegem is lett abból a kiszámíthatatlan és rendszertelen életből,hosszú távon biztosan tönkre mentem volna benne.

Nem azt mondom hogy nem jó utazgatni,nyaralni de sajnos ez az élet nem arról szól,ha van időd akkor talán meg tudod nézni ha nincs akkor így jártál és pá pá pl Milánó,1-2-3 hét vagy hónap még oké de hosszú ideig a nap 2/3 részét más irányítsa helyettem már nem jó.

Most hogy belegonddolok napjainkban csak az motivál max hogy jól érezzem magamat,amihez kedvem van azt csinálom nagyjából,persze azért segítek amiben tudok otthon,aztán lassan jó volna dolgozni vagy tanulni olyan dolgot ami érdekel és szívesen is csinálnám.

2021. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Jelenleg egyik napról a másikra élek, az egyetlen ami tartja bennem a lelket, hogy reggel felkeljek az egy olyan személynek a létezése, akibe én teljesen bele vagyok esve, ő viszont fogalmam sincs mit érez.
2021. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van önbizalmam meg majd odaérek amikor odaérek
2021. jún. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A fizetésem
2021. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!