Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztél már ürességet (érzelme...

Éreztél már ürességet (érzelmek hiánya)?

Figyelt kérdés
Miért olyan rossz, hogy sokan még a negatív érzelmeket is jobbnak tartják ennél? Te hogy életed meg?

2021. jún. 12. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy szerettem elvesztése után érzem ezt, nagy űrt hagyott bennem, senki nem fogja soha sem betölteni.

Mindennap nagyon fáj, ennél rosszabb érzést még nem tapasztaltam, még akkor sem, amikor nem kaptam meg az álommunkát, ezerszer inkább az, csak itt lenne velem. Próbálok előre nézni és a jövőre koncentrálni, és próbálok fejlődni, olyan dolgokkal foglalkozni amik jobb kedvre derítenek, de elnyomni akkor sem lehet magamban ezt a fájdalmat.

2021. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy ideje ez van. Már semmi nem tud kiváltani semmit belőlem. Aki rosszabbnak tartja, az szerintem azért, mert a negatív érzelmek legalább emberiek, van valamilyen okuk, céljuk. Ez viszont teljesen üres. Nem lehet vele mit kezdeni. Fogalmam sincs, minek élek, mi a bajom és meddig telik így az idő.
2021. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Én általában akkor érzek ilyet amikor elvárás hogy éreznem kellene valamit pl. meghal valaki vagy körülöttem mindenki ideges, olyankor mindenki várja hogy én is ugyanúgy érezzek de legtöbbször csak üresség van.
2021. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan ezt érzem.
2021. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még nem éreztem. Nekem pont hogy túl erősek az érzelmeim és soha nem érnek véget.
2021. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!