Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki akadt anyám mert füveztem...

Ki akadt anyám mert füveztem idegesít hogy, hogy érjem el hogy békén hagyon?

Figyelt kérdés

Régen rendszeresen mindennap füvet szívtam+egyéb dolgokat is, ez kb5 évig ment majd abba hagytam.


Viszont tegnap elmentünk haverokkal kocsikázni (én voltam a sofőr) és elszívtunk pár jointot,és már nagyon jól esett..mocskos mód hiányzott, és bármikor tudnék még szerezni.


Viszont anyám már kiakasz..elmond mindennek meg apám is egy idegbajjos, még mindig úgy élnek mint az ókorban,fenyegtnek hogy ha csinálom elmennek (már nem is bánom) elvagyok egyedül is... ők most egy partyban vedelnek pont ma (én ezért egy szót sem szóltam) nem tudom miért lenne jobb megoldás ez,undorodok a piától. 29f


2021. jún. 12. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol táradalmilag elfogadott drog. Mondok még ilyet: cigaretta, kávé, cukor.


Te pont olyat választottál, amiért még csúnyán néznek rád.

2021. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érvelhetsz azzal, hogy egyre több helyen legalizálják, rekreációs és gyógyászati céllal is használják; elmondhatod nekik, hogy nem őrjöngsz tőle, nem szédelegsz (nem olyan mint az alkohol), magadnál vagy; nem fogsz verekedni, kiugrani az ablakon vagy egyszer csak kést rántani és leszúrni valakit - mindez csak propaganda, amivel régen riogatták az embereket.


Úgy tudom, hogy ritkán, az erre hajlamosoknál skizofréniát okozhat, illetve nem mindenkinek tesz jót, van olyan is, aki rosszul érzi tőle magát, nem szereti. Nekem az a tapasztalatom, hogy aki eleve hülye, az csak hülyébb lesz tőle (aki hajlamos kötekedni, szétcsúszni, hülyeségeket csinálni), aki nem, annak meg nem fogja feje tetejére állítani az életét. Őszintén, szerintem az alkohol sokkal rosszabb (mind a pszichére, mind a testre gyakorolt hatásait tekintve) - én még sosem filozofálgattam az életen vagy vettem észre új dolgokat zenékben, filmekben berúgva, viszont hánytam már, tévedtem el és csináltam óriási hülyeségeket teljesen öntudatlan, éles ellentétben azzal, amikor be vagyok állva...

2021. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mért nem kínáltad meg? :D
2021. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert azt hiszi hogy a sátán műve! De komolyan.-
2021. jún. 12. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!