Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tiszteljem továbbra is, vagy...

Tiszteljem továbbra is, vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Én a múltban eléggé úgymond"félve kerestem kapcsolatot" féltem a csalódástól, az újabb fájdalomtól.

Igaz 1 kapcsolatom volt, de szenvedtem!


Amint egy mélypont került az életembe és fejest ugrottam egy kapcsolatba 2 év után!

Eleinte még eljártam, barátokat szerezni, lényegében én lányként, csak fiúkkal egyeztem, világéletemben.

És ez nem tetszett neki, vagy 3 alkalommal megismételtem, amíg rájöttem, hogy igen… komoly szándéka van.


Lassan 2 éve vagyunk együtt a párommal, imádom őt, semmi pénzért nem csalnám meg, nem olyan romantikus típus, nagyon hideg személy, de szeretem, nekem csak ő van!


Sokat szenvedtem a barátom úgymond "terrorja"miatt, és elmagyaráztam neki szép szóval, hogy nem tetszik, ha vissza igazol lányokat, ha titokban írogat egy kis pros**%-nak, vagy be jelöli a másik profiljáról azokat, akiket kitörölt a másikról.


Ő kiabált és megtiltott sok mindent, ha pl rá írok egy rég fiú barátomra, akkor ő felháborodik… ilyenkor kérdem, hol az egyenlőség?


Már semmi ötletem sincs, hogy mit csináljak, félek bármit is mondani, félek, hogy megbántom, vagy ideges lesz rám, fel hozza a múltamat.


Én nem követelek tőle semmi nagyot, sőt… csak annyit, hogy úgy szeressen, ahogyan én őt.

Ha meg nem szeret, akkor miért tart továbbra is meg?!


Vagy tűrjem tovább, hátha megváltozik, vagy éljek a mondásnak? (kur*%ból nem lesz házi asszony( ebben az estben férfi)).



2021. jún. 15. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ha meg nem szeret, akkor miért tart továbbra is meg?!"


Azert mert csak birtokolni akar.


Sok ember ilyen, sajnos.


Elvarjak a maximalis szeretet, a kotodest meg hogy csak o letezzen a masiknak, de o semmit nem ad vagy alig.


Ezek az un. "birtoklo" szemelyisegek.


Irtad is, hogy "nem olyan romantikus típus, nagyon hideg személy, de szeretem"


Mitol is szereted?


Ugy erzem ez egy nagyon egyoldalu "kapcsolat", ahol te nagy illuzioban elsz, hogy o annyira imad teged mint te ot.


Jobb lenne egy olyat talalni, aki legalabb annyira viszonozza az erzelmeket mint amennyit te erzel.


De hat mikor fogsz te egy ket kommentre itt gyakorin hallgatni, sosem hallgattok, elismeritek hogy baj van, gond van, kene szakitani, azt ennyi, minden marad a regi, majd max amikor o dob ki akkor fog valtozas tortenni.

2021. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereted, csak jobb mint egyedül lenni, amitől rettegsz. Maximum egy illúziót szerethetsz, egy ábrát ami a fejedben van, hogy olyan társat akarsz, de hogy ő nem az, az biztos. Eleve azért jöttél vele össze (ahogy írod is), mert mélyponton voltál.


A kapcsolatotok siralmas, de ezt te is tudod. Jobb nem lesz, ő nem változik, ezek az álomképek nem fognak megtörténni.


Emellett szakembert is érdemes lenne felkeresni, kicsit összerakni az önbizalmad, önképed, mert napi szintű alázást és korlátozást fogadsz el tőle nagy szívességgel.

2021. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mitől szeretem?

Őt régebben ismertem meg, egy egy kisebb buliban, nem beszéltünk egyáltalán, pedig keresett!

Akkoriban nem akartam kapcsolatot!

Nem gondoltam rá agyáltalán!

Majd amikor egy szörnyű dolog történt( elhunyt édesapám ), ő ugrott be legelőször, annyi év után.

Csak útnak indultam, mit sem tudva, hogy ki is ő, milyen ember, van e valakije vagy valami..csak egy vigasz kellett!

2021. jún. 15. 17:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"csak egy vigasz kellett!"


Ha ezt ennyire megtudod fogalmazni, akkor nem tudom hogy vagy képes tovább hazudni magadnak, hogy pl. szereted. Ilyenekre nem lehet kapcsolatot építeni.

2021. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De ami érdekes, vigaszt kerestem akkoriban és szerelmet találtam!
2021. jún. 15. 17:21
 6/13 A kérdező kommentje:
Szeretem, de ha ő továbbra is azt teszi, amit nekem megtiltott, ezzel csak szenvedést okoz nekem
2021. jún. 15. 17:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"ezzel csak szenvedést okoz nekem"


A te érzéseid nincsenek számításba véve ebben a kapcsolatban, te nem létezel. A szerelmed kinyújtott karja vagy, ennyi.

2021. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Igen szereted, es ha tovabbi szenvedest okoz neked te akkor is veled maradsz. Igen.


Mindegyik abuzus kapcsolatban meg birtoklo kapcsolatban levo no/lany itt ragad le.


Oszinten, mit akarsz hallani?


Azt hogy biztos imad teged csak rossz napja volt?


Mit?

2021. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy jobban szereted őt, mint saját magadat. Ezért hagyod neki, hogy alázzon.
2021. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Te gyenge vagy, ő meg hülye. Lépj ki a kapcsolatból, mert ez nem szeretet meg nem szerelem, ő éli a maga világát melletted, Te pedig szétunod és szétszomorkodod magad mellette. Ha nincs annyi önbecsülésed, hogy ezeket utána kilépj a kapcsolatból, amiket írtál, hogy miket tesz, akkor magadra vess. Azzal, hogy nem lépsz ki a kapcsolatból, elfogadod őt olyannak, amilyen, és ő tudod, hogy nem fog változni. Akkor vagy vele maradsz és elviseled a hülye szokásait, és hogy csak egy második leszel mindig, vagy kilépsz, és kezdesz egy normális új életet, ahol nem néz a palid hülyének, meg ostobának.
2021. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!