Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen agresszívek és...

Miért ilyen agresszívek és erőszakosak a "család az család" párti emberek?

Figyelt kérdés
Van több olyan ismerősöm is, akik azokkal szemben, akik nem értenek ezzel egyet, iszonyat agresszívek. Úgy bömbölik a véleményüket, mintha az szent és sérthetetlen lenne. Beszélgettem több ilyennel, és kérdezték én mit gondolok. Elmondtam, hogy én nem akarok egy olyan országban élni, ahol az emberek büszkék arra, hogy melegek vagy heterók. Azt sem akarom, hogy mindenhol ez legyen a téma, mert unom, de sajnos egyre inkább erőltetve van. Na és innentől átmentek agresszívba, csak lestem. Miért nem lehet elfogadni más véleményét? Én nem akartam meggyőzni őket, hogy úgy gondolkodjanak, mint én, nem kértem őket, hogy szedjék le a facebook profilképükről a szivárványos bisz-baszt, nem voltam agresszív velük, hogy márpedig nekem van igazam. Borzalmas.
2021. jún. 16. 07:47
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

#30

Rendben, megértem, hogy vannak ilyen durván homofóbok is, nyilván azok nagyon buta emberek lehetnek. De szerintem túlzás, hogy a társadalom nagy része ilyen. Szerintem az ilyenekből kevesebb van.

2021. jún. 16. 15:51
 32/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt olvasd el, talán jobban fogod érteni, mi a probléma:

[link]

2021. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
36%
#27 igen? biztos azért merik nagy cégek kirakni a szivárványt a pride hónap alatt. ha tényleg egyre rosszabb lenne az LMBTQ+ e,berek helyzete, akkor ezek a hatalmas nemzetközi cégek nem kockáztatnák a hírnevüket és a profitjukat azzal, hogy egy közmegvetésnek örvendő kisebbséget támogatnak nyíltan. igen, tudjuk hogy ez mind a pénzre megy. de ha ezzel a húzásukkal veszítenének, akkor nem raknák ki a szivárványt minden évben. tehát az általános elfogadottság elég jó, sőt javul.
2021. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
72%
Mivel sok liberális ember dolgozik nagy cégeknél vezető pozícióban, ezen nem lepődök meg. Ahogy írtátok: világcégek. Szerencsére a világ nem csak a magyar társadalomból és a mi bigott vezetőinkből áll.
2021. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
45%

Mert általában a 4 fal közt náluk sem okés minden, de amúgy a társaságban a fenti szöveget "kell" nyomatniuk.

Álszent gondolkodás, az tuti.

2021. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!