Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen agresszívek és...

Miért ilyen agresszívek és erőszakosak a "család az család" párti emberek?

Figyelt kérdés
Van több olyan ismerősöm is, akik azokkal szemben, akik nem értenek ezzel egyet, iszonyat agresszívek. Úgy bömbölik a véleményüket, mintha az szent és sérthetetlen lenne. Beszélgettem több ilyennel, és kérdezték én mit gondolok. Elmondtam, hogy én nem akarok egy olyan országban élni, ahol az emberek büszkék arra, hogy melegek vagy heterók. Azt sem akarom, hogy mindenhol ez legyen a téma, mert unom, de sajnos egyre inkább erőltetve van. Na és innentől átmentek agresszívba, csak lestem. Miért nem lehet elfogadni más véleményét? Én nem akartam meggyőzni őket, hogy úgy gondolkodjanak, mint én, nem kértem őket, hogy szedjék le a facebook profilképükről a szivárványos bisz-baszt, nem voltam agresszív velük, hogy márpedig nekem van igazam. Borzalmas.
2021. jún. 16. 07:47
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
11%

A fidesz elkezdte ezt a gyerek programot, erre először jöttek a gyerekgyűlölő feminácik, telehányták az egész internetet a saját testük, meg utálom a gyerekeket, stb szövegekkel....de nem akárhogy, akármilyen stílusban.

Ezen gondolom nem kicsit húzta fel magát a fidesz, erre jöttek a melegek is, na itt lett kész minden.

Azt még tudom, bármennyire próbált megfelelni a ballibeknek a fidesz, az sehogy se volt jó.

Hát itt az eredménye, én még szpatnám a ballibet addig, amíg lehet ezek után.

2021. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Andizsuzsi ***** válasza:
89%
Azoktól kellene megkérdezned, akik agresszívak voltak.
2021. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
53%
Írod,nem akarsz ilyen országban élni ?! Na cső akkor !
2021. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
88%

"Elmondtam, hogy én nem akarok egy olyan országban élni, ahol az emberek büszkék arra, hogy melegek vagy heterók."


Rossz megfogalmazást használsz, szerintem ez lehet a probléma. Nem a büszkeségről szól, hanem hogy hagyjuk egymást úgy élni, ahogy jónak látja, amíg ezzel senkinek sem árt, akár akar gyereket, akár nem akar gyereket, akár csak egy gyereket akar, akár egy tucatnyit (ha képes el is tartani), akár saját neméhez vonzódik, akár az ellenkező nemhez, ha valaki más testbe született, mint aminek lennie kellene a hormonháztartása alapján, arról sem tehet, és eléggé szívás így élni.


Egy személyes példa, hetero nő vagyok, el sem tudnám képzelni magam másképp, de semmi bajom a melegekkel, elfogadom őket, akit meleget ismertem, arról meg sem mondanád ránézésre, hogy az, viszont nincs türelmem a gyerekekhez, az első 5-10 évet legszívesebben átugranám, anyagilag sem érzem úgy, hogy beleférne az életembe a gyereknevelés, pedig nem keresek szarul, de pl. a saját egészségemre viszonylag sokat költök, idén már kb. félmilliós összeg elment erre, volt egy műtétem, a fogaimra már egy vagyont elköltöttem, és még fogok is, voltam nemrég egy állapotfelmérésen, nem nagyon pocsék a helyzet, mégis olyan összeget mondtak a teljes kezelésre, ami idén már nem fog beleférni. Szóval örülök, ha magamnak tudom fedezni az ilyeneket, és jut valamennyi hobbira is, meg tudok mellette megtakarítani, de gyereknevelésre már nem telik. És akkor kapom az öregektől, hogy mikor lesz már valakim, mikor akarok szülni, kifutok az időből... stb.

És persze ha el akarnék költözni, akkor egyedül rohadt nehéz, mert mi jár az egyedülállóknak a családosokkal szemben? Még a lakáskasszák alól is kihúzták a támogatást.

Szóval jó volna, ha legalább a család egyéni értelmezése miatt nem piszkálna senki senkit, és elfogadnánk egymást úgy, hogy valakinek az a család, hogy van házastársa és x gyereke, másnak meg az, hogy van párja, de gyerekük nincs, másnak meg az örökbefogadott gyerekkel együtt család a család, másnak meg a háziállatokkal együtt család a család, és persze a szüleinkkel és testvéreinkkel sem szűnünk meg család lenni csak azért, mert már felnőttünk és nem élünk együtt, és nem csak a kisgyerekkel család a család, hanem a felnőtt gyerek is a család része, meg úgy egyáltalán a család az, ahol szeretnek és elfogadnak olyannak, amilyen vagy, akkor is, ha összeköt a vér, és akkor is, ha nem.

2021. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
69%

"Írod,nem akarsz ilyen országban élni ?! Na cső akkor !"


Számomra amúgy pont az ilyen válaszok elgondolkoztatóak.


Amikor ahelyett, hogy elgondolkoznánk a kritikán, elgondolkoznánk azon, min lehetne változtatni, mindenre rávágjuk azt, hogy pofádat befogod vagy el lehet takarodni.


Ezt csináljuk kicsiben, nagyban. Megmondta Gyurcsány is, akinek nem tetszik, el lehet menni. Így állnak egymáshoz a "hazafiak" is, hogy el lehet menni.


És a legkisebb egység a család is pont ilyen.


Elég megnézni az itteni családi tanácsokat. Semmi másról nem szól, mint hogy amíg a szüleid házában laksz kuss a neved, és bármi nem tetszik takarodjál el mert te csak megtűrt vendég vagy a szüleid házában.


Hát pont ez a kib...szott nagy baj ezzel a szarkupaccal amit Magyarországnak nevezünk.

2021. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
71%

"Semmi másról nem szól, mint hogy amíg a szüleid házában laksz kuss a neved, és bármi nem tetszik takarodjál el mert te csak megtűrt vendég vagy a szüleid házában."


Ne csodálkozz, sokan ebben nőnek fel, ezt kapják a saját szüleiktől, ezt viszik tovább.

2021. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
88%
Kit érdekel? Ha akarnék se tudnék szaporodni. Nincs az a nő aki nekem szülne. De nem is vágyom rá még az a szerencse.
2021. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem értem, miért kéne elköltöznöm Magyarországról, csak azért mert unom már ezt a meleghisztit.
2021. jún. 16. 12:10
 19/35 anonim ***** válasza:
68%
18. Prolik szokása ezzel jönni. Orbán meg Gyurcsány is mindig ezzel jött. El lehet menni ha nem tetszik. Hát azért ehhez már pofa kell. Legtöbb ember úgy él mint egy nyomorult ő miattuk aztán ezt merik mondani.
2021. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Gondolom te is azt hiszed, hogy a melegekkel van bajom. Hiába írom le, hogy nem, látszólag nem értitek.
2021. jún. 16. 12:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!