Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen agresszívek és...

Miért ilyen agresszívek és erőszakosak a "család az család" párti emberek?

Figyelt kérdés
Van több olyan ismerősöm is, akik azokkal szemben, akik nem értenek ezzel egyet, iszonyat agresszívek. Úgy bömbölik a véleményüket, mintha az szent és sérthetetlen lenne. Beszélgettem több ilyennel, és kérdezték én mit gondolok. Elmondtam, hogy én nem akarok egy olyan országban élni, ahol az emberek büszkék arra, hogy melegek vagy heterók. Azt sem akarom, hogy mindenhol ez legyen a téma, mert unom, de sajnos egyre inkább erőltetve van. Na és innentől átmentek agresszívba, csak lestem. Miért nem lehet elfogadni más véleményét? Én nem akartam meggyőzni őket, hogy úgy gondolkodjanak, mint én, nem kértem őket, hogy szedjék le a facebook profilképükről a szivárványos bisz-baszt, nem voltam agresszív velük, hogy márpedig nekem van igazam. Borzalmas.
2021. jún. 16. 07:47
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
79%
De, értjük. Nincs bajod a melegekkel, csak azzal, hogy ugyanolyan jogokat akarnak, mint a nem melegek. Nem akarnak másodrendű állampolgárok lenni. Ez zavar téged.
2021. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Te sem érted. Lehet tőlem ugyanolyan joguk, mint a heteróknak. Miért ne lehetne?
2021. jún. 16. 15:15
 23/35 A kérdező kommentje:
Csak tudod, ahhoz ugyanúgy is kellene viselkedni. Mert a feltűnősködésnek, vonulgatásnak nem az lesz az eredménye, hogy el fogják fogadni őket.
2021. jún. 16. 15:17
 24/35 anonim ***** válasza:
79%
#22 ahogy már írtam is, a cél, ahova te és az LMBTQ+ közösség is el akar jutni, az az a vilég amit te leírtál. az odavezető út az, amit most az LMBTQ+ közösség csinál. lehet hisztizni hogy nem szeretjük az utat, de anélkül nem jutunk célba. ezt kéne megértened, kérdező.
2021. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Én nem hisztizek, pont ez a baj, hogy ti hisztiztek :( ha nem pattognátok, senki egy rossz szót se szólna a melegekre, de nektek valahogy folyamatosan kell a feltűnősködés, aztán meg sír a szátok, hogy jaj titeket nem fogadnak el. Na ez vicc.
2021. jún. 16. 15:22
 26/35 anonim ***** válasza:
79%
amit te javasolsz az a szőnyeg alá söprés. attól meg még soha egy probléma se oldódott meg és egy helyzet se változott tőle
2021. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Hát, ahogy látom, ez meg végképp nem a jó taktika, ami most megy. Ez egyre csak rosszabb.
2021. jún. 16. 15:29
 28/35 anonim ***** válasza:
79%

Nos akkor kérdezek.

- A parkban egy fiatal hetero pár csókolózik. Vagy, a parkban egy fiatal meleg pár csókolózik. Kérdés: első esetben zavar-e a hetero feltűnősködés, vagy csak a másik esetben?

- Tv sorozat, kedves hetero pár, néha egy kis szolid erotikus jelenet, semmi túlzás, csak csókok vagy mondjuk este fekszenek az ágyban összefonódva és beszélgetnek. (takaró rajtuk derékig, nem látsz semmi "olyat"). Ugyanez egy kedves meleg párral, két férfivel. Na, az első esetben tartasz a titkos hetero propagandától? Ugye hogy nem?

- Bivalybasznádon Józsi hazamegy, és ezt mondja: anya, apa, bemutatom a barátnőmet, Gizit. Szeretjük egymást. Vagy: Józsi hazamegy és azt mondja: anya, apa, bemutatom a barátomat, Janit. Szeretjük egymást. Kérdés: melyik esetben fogják otthonról vasvillával elkergetni?

- Gyereket szeretnénk! Mondja Timi és Géza. Vagy: Gyereket szeretnénk! Mondja Tamás és Géza. Melyik esetben kap szívinfarktust a szomszéd Teri néni?

- "Anya, Apa, Jenő és én összeházasodunk!" Mi a különbség, ha ez Petra és mi a különbség ha ez Peti szájából hangzik el? Segítek: az, hogy amit lehet Petrának, nem lehet Petinek. Mert csak.

- Coca cola reklám. Fiatal hetero pár mosolyog egymásra egy Cola mellett. Érezd a felfrissülést! Vagy: fiatal meleg pár mosolyog egymásra egy Cola mellett. Érezd a népharagot! (True stroy, made in Hungary)

- Tovább is van, mondjam még?

2021. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Zavar a heteró is, utálom ha egymás szájába vannak.


Amúgy normális szülő nem kergeti el a saját gyerekét, akkor sem, ha meleg. Én legalábbis nem tenném, de ha én vagy a gyerekem lenne meleg, akkor sem gondolnám, hogy így erőltetni kéne a témát, mint ahogy te is sorolod, sorozatokban, reklámokban, kb már mindenhol, még gyerekeknek készült videójátékokban is. Felesleges. Ennyi meleg a világon nincs, egyáltalán nem racionális, hogy mindenhol kötelezően ott kell lenniük. Elszórtan oké, ahogy az életben is.

2021. jún. 16. 15:33
 30/35 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem erőltetés, ez arról szól, hogy a melegségével megküzdő fiatal érezze, hogy nincs egyedül. Ha te, vagyis ti, normálisan állnátok hozzá, nem lenne nyomulás meg propaganda az, hogy van egy meleg pár a másik 5 hetero pár mellett, vagy egyetlen vacak Coca Cola reklámban a több millió más reklám mellett. Ahol mellesleg sokszor a női testet tárgyiasítják, zsigerelik ki. Ha házasodhatnának, nem lenne mi ellen tüntetni. De jelenleg van mi ellen tüntetni. A homoszexualitás egy természetes dolog. Kevés ilyen ember van, de van, és nekik is joguk van szégyenérzet nélkül felnőni. Te nem kergetnéd el vasvillával, de hidd el, pontosan az ilyen dugdosás, rejtegetés miatt van az, hogy a tanulatlanabb réteg ( a társadalom nagy része) erőszakkal reagálna erre.
2021. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!